قابل توجه کاربران حرفه ای و بازی خورها، رم ADATA 2400G به بازار آمد

ADATA-XPG-V3-DDR3

ADATA، کمپانی نامدار تایوانی دنیای ذخیره سازی اطلاعات، توزیع جهانی آخرین محصول از سری رم های پیشرفته مخصوص سیستم های حرفه ای بازی با نام XPG Gaming series v2.0 DDR3 2400G را اعلام کرد. این رم های دو کاناله برای استفاده از حداکثر توان نسل سوم پردازنده های Intel Core و پلتفرم Z77طراحی و مهندسی شده اند.

نام سری این رم XPG، مخفف Xtreme Performance Gear، به معنای ابزار تخصصی برای کاربردهای حرفه ای می باشد که اختصاصا برای نیازهای کاربران حرفه ای طراحی شده است و نام کامل آن XPG Gaming series v2.0 اشاره به طراحی خاص آن برای جامعه جهانی بازی کنان حرفه ای دارد.

این رم که در ظرفیت 8GB (دو 4GB) تولید شده با سرعت 2400Mbps (2400 MHz) و پهنای باند 19’200مگابایت در ثانیه سرعت جدیدی از اجرای بازی های رایانه ای را به ارمغان می اورد. این رم از تکنولوژی XMP1.3 اینتل نیز پشتیبانی می کند که توان اورکلاکینگ بسیار بالایی برای کاربر فراهم می نماید. چنین سرعت و توان اورکلاکی نیاز به خنک کنندگی بالایی نیز دارد. ADATA تکنولوژی انتقال گرمای پرآوازهTCT خود را (که اتصال همه چیپ های حافظه با هیت سینک را فراهم میکند) به همراه فیبر مدار چاپی 8 لایه با ضخامت مس 2oz برای پراکنده سازی موثر گرما به کار گرفته است. همچنین برای به حداکثر رساندن پایداری این رم، یک مکانیزم “قفل-پیچ” سیستم خنک سازی را برای کارکرد طولانی مدت بدون وقفه تضمین می کند. همه ماژولهای XPG Gaming مطابق با استاندارد RoHS می باشند و گارانتی تعویض تمام عمر به همراه دارند.

مشخصات و امکانات محصول :