دانلود نرم افزارهای کاربردی مربوط به ای دیتا

در این بخش از وب سایت آونگ شما می توانید دانلود نرم‌افزار ‌های کاربردی محصولات اعم از هارددیسک ، فلش درایو ، اس اس دی و … را داشته باشید. دانلود نرم‌افزار های کاربردی به شما این امکان را می دهد که حداکثر کارایی را از محصولات خود داشته باشید. برای دانلود هر نرم‌افزار بر روی دکمه سبز رنگ زیرشان کلیک کنید تا به رایگان از این نرم‌افزارها بهره مند شوید.

نرم‌افزار HDDtoGo

نرم‌افزاری قدرتمند برای فلش درایوهای ای دیتا. مناسب برای همگام سازی اطلاعات بین کامپیوتر و فلش درایو، تهیه پشتیبان از ایمیل ها و قابلیت های مفید دیگر برای فلش درایوهای ای دیتا.

نرم‌افزاری قدرتمند برای هارد دیسک های ای دیتا. مناسب برای همگام سازی اطلاعات بین کامپیوتر و هارد دیسک، تهیه پشتیبان از ایمیل ها و قابلیت های مفید دیگر برای هارد دیسک های ای دیتا.

نرم‌افزار ACRONIS-TIH

Acronis True image HD، ابزاریست برای انتقال اطلاعات شما به اس اس دی ای دیتای شما. با استفاده از این نرم‌افزار شما می توانید تمام محتویات هارددیسکتان را به اس اس دی جدیدتان منتقل کنید.

نرم‌افزار OStoGo

آیا با نصب ویندوز 7 روی سیستم خود مشکل دارید؟ نت بوک (Netbook) شما درایو دی وی دی ندارد؟ نگران نباشید! با این نرم‌افزار به راحتی ویندوز 7 را از روی فلش درایو خود نصب نمایید.

نرم‌افزار AI920 OTG

آپدیت framware فلش مموری AI920

نرم‌افزار SSD-Toolbox

قابلیت های این نرم‌افزار میتوانید درایو خود را چک و عیب یابی کنید، نظم و سرعت و اطلاعات سیستمی خود را افزایش دهید و از انواع ابزارهای گوناگون و مفید برای بالابردن کارایی اس اس دی خود بهره مند شوید.