ریکاوری رایگان اطاعات چیست ؟

شرکت آونگ در بخش خدمات پس از فروش خود اقدام به راه‌اندازی سرویس جدیدی به نام « بازیابی رایگان اطلاعات » کرده است.

فعالیت این سرویس از روز 27 آبان‌ماه 92 و همزمان با سالروز تاسیس آونگ آغاز شده است. خریداران محصولات ای‌دیتا در قالب این خدمات از سرویس بی نظیر ریکاوری رایگان اطلاعات هارد (Free Data Recovery) بهره مند می شوند .

همه‌ی خریداران هاردهای ای‌دیتا با گارانتی آونگ می‌توانند از گارانتی چهار سال تعویض برای هاردهای ضد آب و ضد ضربه و سه سال تعویض برای سایر هارد دیسک‌های آونگ استفاده کنند. در حال حاضر آونگ تنها شرکتی است که هاردهای اکسترنال خود را با چهار سال گارانتی تعویض عرضه می‌کند.
جالب است بدانید بر اساس پژوهش‌های انجام شده، آمار خرابی و از دست رفتن اطلاعات هارد در جهان، حدود 1.5 درصد است که ایننن رقم در مورد محصولات ای‌دیتا به کمتر از یک درصد می‌رسد. به دلیل اهمیت بالای امنیت اطلاعات برای کسانی که هارد می خرند، آونگ قصد دارد، خدمات بازیابی رایگان اطلاعات را به مشتریان ارائه کند.

بر روی برچسب گارانتی آونگ روی هارد دیسک های ای‌دیتا، عبارت بازیابی رایگان اطلاعات نیز قرار دارد که شما با خرید هاردهای اکسترنال ای دیتا می‌توانید از مزایای آن بهره‌مند شوید.

خریدار شش ماه پس از خرید محصول فرصت دارد تا شماره سریال محصول را به سامانه پیامکی 1665 فرستاده و  از خدمات بازیابی رایگان اطلاعات آونگ بهره‌مند شود و به این ترتیب خریدار تا یک سال پس از ثبت سریال هارد خود، می‌تواند از خدمات رایگان بازیابی اطلاعات استفاده کند.

بازیابی رایگان اطلاعات