ریکاوری رایگان اطلاعات چیست ؟

شرکت آونگ در بخش خدمات پس از فروش خود اقدام به راه‌اندازی سرویس جدیدی به نام « بازیابی رایگان اطلاعات » کرده است. این سرویس برای محصولات ای‌دیتا، در یک سال اول گارانتی و برای محصولات وسترن دیجیتال،در 6 ماه اول گارانتی اعتبار داشته و روی محصول فعال است. 

مشتریان گرامی می‌توانند با ارسال شماره سریال محصول به سامانه پیامکی 100001665 از مدت زمان باقیمانده آن مطلع شوند.

جالب است بدانید بر اساس پژوهش‌های انجام شده، آمار خرابی و از دست رفتن اطلاعات هارد در جهان، حدود 1.5 درصد است که این رقم در مورد محصولات ای‌دیتا و وسترن دیجیتال به کمتر از یک درصد می‌رسد. به دلیل اهمیت بالای امنیت اطلاعات برای کسانی که هارد می خرند، آونگ خدمات بازیابی رایگان اطلاعات را به مشتریان ارائه کرده است.

همه‌ی خریداران هاردهای ای‌دیتا با گارانتی آونگ می‌توانند از گارانتی چهار سال تعویض برای هاردهای ضد آب و ضد ضربه و سه سال تعویض برای سایر هارد دیسک‌های آونگ استفاده کنند. در حال حاضر آونگ تنها شرکتی است که هاردهای اکسترنال خود را با چهار سال گارانتی تعویض عرضه می‌کند.

خریداران هاردهای وسترن دیجیتال نیز از 24 ماه گارانتی آونگ بهره می‌برند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا با خیال راحت، مهمترین اطلاعات خود را در این هاردها ذخیره کنند. 6 ماه اول از این دوره زمانی شامل خدمات ریکاوری رایگان اطلاعات نیز می‌شود.

بازیابی رایگان اطلاعات