| درباره آونگ

آونگ یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات IT، شبکه و قطعات جانبی کامپیوتر در ایران است. در حال حاضر آونگ با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در حوزه IT ، نمایندگی رسمی برندهای بین المللی معتبری همچون  ADATA ،MSI ،D-Link ،SAMSUNG ،LG ،XPG ،Western Digital و Neterbit را بر عهده دارد. آونگ تمامی خدمات پشتیبانی و گارانتی این برند ها را نیز با شعار “آونگ، گارانتی بی‌رقیب” در ایران ارائه میدهد.

0
تاسیس
0
دفتر خدمات پس از فروش
0+
نیروی متخصص
0+
نماینده فروش
0
برترین گارانتی هارد در ایران
0

رتبه اول حمایت از مصرف کننده

0+

سال تجربه در بازار IT

0

برترین نماینده شرکت ای دیتا

| تاریخچه آونگ

شرکت آونگ ابتدا فعالیت خود را با عرضه و پشتیبانی محصولات فلش درایو، هارددیسک و مموری کارت شروع کرد و پس از کسب موفقیت‌های پیاپی، محصولات SSD و ماژول‌های رم را نیز به سبد کالای خود افزود. در سالهای اخیر عرضه و تولید محصولات شبکه مانند مودم روتر، سوئیچ و… نیز از دست آوردهای آونگ به حساب می آیند.
عرضه محصولات پسیو شبکه شرکت اشنایدر (Schneider) فرانسه با نام تجاری دی‌جی لینک (DIGILINK) و همچنین تجهیزات پسیو سانِت (Sunet) با گارانتی آونگ مورد توجه زیاد کاربران قرار گرفت. از این رو آونگ در سال 1399 در راستای شعار “جهش تولید و حمایت از مصرف کنندگان ایرانی”، اقدام به راه اندازی یک خط تولید پیشرفته برای محصولات خانگی حوزه شبکه کرد و مودم های پیشرفته ADSL و VDSL نتربیت (Neterbit) متولد شدند.

| اهداف آونگ

تمرکز اصلی شرکت آونگ همواره بر روی تولید و عرضه محصولات مختلف شامل محصولات ذخیره سازی، سخت افزارهای کامپیوتر، تجهیزات شبکه اکتیو و پسیو بوده است. آونگ با تجربه و تخصصی که تا کنون با ارائه این محصولات کسب کرده توانسته است افتخارات کشوری و بین المللی متعددی را مانند بهترین واحد توزیع کننده خاورمیانه و برترین واحد خدمات مشتریان برای چندین سال پی در پی کسب کند.
علاوه بر این، از اهداف کارخانه آونگ در آینده نزدیک میتوان به تولید محصولات حرفه ای شبکه از جمله سوئیچ، روتر، مودم 4G ، اکسس پوینت، کارت شبکه و آداپتور اشاره نمود.

| خدمات و محصولات آونگ

آونگ با داشتن بیش از 300 نماینده فروش در سراسر ایران و همچنین شبکه منسجم ارائه خدمات پس از فروش با شعار “آونگ، نوای خوش خدمات”، امروز به عنوان یکی از موفق‌ترین شرکت‌های ایرانی در بازارIT شناخته شود.
در همین راستا، باشگاه مشتریان آونگ به صورت آنلاین با هدف ایجاد ارتباط موثر و مستمر با مشتریان جهت اطلاع رسانی اخبار، جشنواره‌ها و خدمات ویژه از طریق سایت آونگ و همچنین سامانه پیامکی 100001665 فعالیت می­کند.