Loading...

درباره ما

>درباره ما
درباره ما 2018-04-03T09:56:42+00:00

درباره ما

شرکت آونگ با اتکا به تجارب و پشتوانه فنی و تخصصی در صنعت انفورماتيک کشور، در سال 1385 تاسيس گردید. این مجموعه ظرف مدت بسیار کوتاه و با در اختیار داشتن منابع انسانی متخصص توانست جایگاه خود را در بازار ایران تثبیت نماید تا طیف وسیعی از هم میهنان از محصولات و خدمات آن بهره مند گردند. در ابتدا زمينه اصلی فعاليت شرکت عرضه و پشتيبانی محصولات فلش درايو، هارد ديسک و مموری کارت بود که پس از کسب موفقیت های پیاپی، محصولات SSD و ماژولهای رم نیز به سبد کالای این شرکت افزوده شد. اکنون شرکت آونگ نماینده انحصاری محصولات ADATA تایوان که به عنوان دومین تولید کننده رم جهان شناخته می شود، می باشد. همچنین آونگ نماینده انحصاری برند قدرتمند Huntkey که در زمینه تولید پاور(منبع تغذیه) و محصولات الکترونیکی کامپیوتری فعال است، نیز می باشد. در حال حاضر هانت کی بزرگترین تولید کننده پاور در آسیا می باشد. آونگ با دارا بودن بيش از 300 نماينده فروش در سراسر ایران و همچنین شبکه منسجم ارایه خدمات پس از فروش با شعار آونگ، نوای خوش خدمات، امروز به یکی از موفق ترین شرکتهای ایران در زمینه IT و برق/الکترونیک بدل شده است. برند جدید Andromedia تایوان نیز در سال 1393 به سبد کالای آونگ افزوده شد. این برند تولید کننده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر می باشد و در نمایشگاه کامپیوتکس سال 2014 موفق به جلب توجه رسانه های بسیاری همچون PureOC و TomsHardware گردید.

جدیدترین دستاورد شرکت آونگ گرفتن نماینده انحصاری محصولات Tenda است. تندا از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات شبکه در چین در سبد کالایی خود انواع محصولات شبکه مانند روتر، مودم ADSL، سوییچ، پاورلاین، مودم 3G و 4G و غیره را دارد.

افتخارات آونگ

هارد دیسک HD710 ای دیتا، برنده جایزه ویژه بهترین کارایی در جشنواره دی جی تک 2012
HD710  برای کسب عنوان “بهترین کارایی” در جشنواره “دی جی تک” تحت آزمایش های بسیار دشوارتری نیز در شرایط اقلیمی متفاوت قرار گرفت تا شایستگی خود را در حفظ اطلاعات ذخیره شده بار دیگر به رخ همگان بکشد.

جشنواره دی جی تک, Your Content Goes Here

“ارائه دهنده برترین تجهیزات ذخیره سازی سال 1392”

شرکت آونگ به عنوان ارائه دهنده برتر تجهیزات ذخیره سازی با در نظر گرفتن ویژگی های منحصر به فرد، قابلیت ها و قیمت به عنوان برترین در گروه خود انتخاب گردید.

ماهنامه سخت افزار, Your Content Goes Here

“برترين ارايه دهنده کالا و خدمات پشتيباني سال 1390”

شرکت آونگ به عنوان ارائه دهنده برتر خدمات پس از فروش و همچنین رضایت مندی مشتریان به عنوان بهترین ارائه دهنده خدمات پس از فروش موفق به دریافت جایزه ستاره های فناوری ایران گردید .

سومین دوره جشنواره ستاره‌هاي فناوري ايران, Your Content Goes Here

“آونگ یکی از بهترین شرکای تجاری ADATA در سال 2013 می باشد”

 آونگ به علت رشد مستمر فروش، پشتیبانی و خدمات رسانی مناسب و همچنین رضایت مندی مشتریان به عنوان بهترین شریک تجاریADATA  در سال ۲۰۱3 موفق به دریافت جایزه Most Valuable Partner از مدیر عامل ای دیتا گردید.

Simon Chen ADATA’s Chairman & CEO, Your Content Goes Here