خدمات پشتیبانی آونگ

اگر در پیدا کردن سریال محصولات یا تاریخ گارانتی دچار مشکل شده‌اید می توانید مقاله نـحوه پیدا کـردن سریـال محصـــولات و مـدت زمان باقی مـانده از گــارانتـی را مطالعه کنید

تقدیرنامه از مشتریان :

مشتری گرامی با سپاس فراوان از انتخاب و اعتماد شما درخصوص تهیه دستگاه تحت پوشش ضمانت شرکت آونگ، امیدواریم شایسته اعتماد شما باشیم و همواره در هر لحظه پشتیبان محصولات شما بوده و آسایش خاطر شما را تامین نمائیم.

تقاضا می گردد، همیشه و در هر شرایط و زمانی ضوابط و شرایط خدمات پس از فروش محصولات را قبل از تهیه کالا بطور کامل و با دقت مطالعه فرمائید زیرا شرایط و ضوابط ثبت شده برروی کالا و سایت شرکت، قراردادی نوشته شده مابین شرکت و مشتری می باشد که داشتن اطلاعات کافی درخصوص آن منجر به نگهداری مناسب از محصولات شده و میزان توقع درخواست ها را مدیریت می نماید.

برای مشاهده مدت زمان گارانتی روی برند‌ها کلیک نمایید

نکات ضروری قبل از مراجعه به خدمات پس از فروش :

  • ارائه کارت ضمانت آونگ به همراه جعبه محصولات در زمان مراجعه به مراکز خدمات پس از فروش الزامی بوده و مالک ارائه خدمات پس از فروش می باشد.
  • هارددیسک های سری ضد آب و ضد ضربه گارانتی شده توسط آونگ، در دو سال شروع گارانتی و سایر هارددیسک ها، در یک سال شروع گارانتی شامل خدمات رایگان بازیابی اطلاعات می باشند. ( مدت زمان گارانتی هارد دیسک های اکسترنال سری ضد آب و ضد ضربه از تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ از ۴ سال به ۳ سال و مدت زمان خدمات ریکاوری رایگان از ۱ سال به ۲ سال تغییر یافته است. درخصوص کالاهای که قبل از تاریخ مذکور فروخته شده است مدت زمان گارانتی و ریکاوری با شرایط ۴ سال گارانتی و ۱ سال ریکاوری رایگان به قوت خود باقی می باشد. )
  • شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات ذخیره شده در دستگاه ندارد و مسئولیت حفاظت و تهیه نسخه پشتیبان برعهده مشتری می باشد.
  • لطفا” در حفظ و نگهداری کلمه عبور امنیتی محصولات خود کوشا باشید زیرا در صورت فراموش نمودن آن ناگزیر به از دست دادن اطلاعات خود می باشید و خدمات پس از فروش آونگ هیچگونه مسئولیتی در قبال حفظ و نگهداری اطلاعات در اثر فراموش نمودن کلمه عبور امنیتی ندارد.
  • در صورتیکه به دلیل شرایط فورس ماژور و یا غیر مترقبه شرکت تعطیل گردد، کالاهای که در بازه زمانی مذکور گارانتی آنها اتمام یافته باشد به میزان مدت زمان تعطیلی به مدت زمان گارانتی اضافه خواهد گردید.
  • حمل و ارسال کالا به مراکز گارانتی در دفتر تهران و تمام نمایندگان خدمات پس از فروش در سراسر کشور برعهده مشتری می باشد.
  • پذیرش کالا به منزله تایید گارانتی نبوده و وضعیت قطعی گارانتی کالا پس از بررسی تیم فنی و براساس شرایط ثبت شده در کارت ضمانت و سایت آونگ مشخص خواهد گردید.
  • در زمان دریافت کالا توسط مشتری از مراکز خدمات پس از فروش اعم از تعمیر قطعات و یا تعویض آنها، امکان تست سلامت کالا در حضور مشتری میسر می باشد.
  • در زمان دریافت کالا توسط مشتری از مراکز خدمات پس از فروش شرکت آونگ، ارائه رسید کالا الزامی می باشد.
  • کلیه شرایط مندرج در این سایت به تمام نمایندگان خدمات پس از فروش ابلاغ گردیده و نمایندگان خدمات پس از فروش ملزم به ارائه خدمات براساس شرایط مندرج در سایت و اعلامی می باشند.

برای ارتباط با مراکز خدمات پس از فروش آونگ به صفحه مراکز گارانتی رجوع کنید.

نوبت دهی آنلاین