بازی اعتیاد آور 1010

بازی اعتیاد آور 1010

اخطار!
این بازی موبایلی اعتیاد آور است و زندگی خیلی ها را نابود کرده و خیلی ها را بی خواب کرده است.

اگر تا به الان اسمی از بازی 1010 نشنیده اید ، بهتر است همین حالا از این مطلب دوری کنید . این اپلیکیشن موبایلی از شرکتGram Gamesبسیار اعتیاد آور است و زندگی شما را تباه می کند و کاری می کند که دوستانتان از شما متنفر شوند.

به یاد دارید که چه اتفاقی افتاد وقتی برای اولین بار بازی Candy Crash را شنیدید ؟یا 2048 ؟ یا نقطه؟

شاید بد نباشد نگاهی به نظرات مردم در توییتر در ارتباط با بازی 1010 بیاندازیم :

:(24-may-2015)Bianca Ramireza

اساساً زندگی من را از بین برده است و بیشتر از هرچیز دیگه ای از خودم متنفرم که چطور معتاد این بازی شدم .

jillian lyle :

من زندگی خیلی ها را که متقاعد کردم که این بازی را دانلود و بازی کنند تباه کرده ام !! من از معذرت می خواهم اگر شما یکی از آن آدم ها بودید !مهمترین نکته بازی رکورد زنی امتیاز دوستاتون در بازی 1010 است !این یک رقابت خطرناک و ناسالم است من اساساً بهترین زمان زندگی ام را برای ثبت رکوردی بالاتر از امتیاز دوستانم در 1010 گذروندم !

و حتی خانمی که آلارم ساعت خود را 15 دقیقه زودتر تنظیم کرده تا صبح ها بتواند بازی کند و خیلی از مردم از خواب خود می زنند چون مشغول این بازی هستند.

اسم من جیم است ،

سلام جیم !

من معتاد به 1010 هستم.من اعتراف می کنم که خیلی سخت است وقتی که به رختخواب که می روی و گوشی شما در نزدیکی شما هست مقاومت کنید در برابر اینکه یک دست این بازی رو انجام دهید! فقط یک دست و نه بیشتر…یک بار دیگه…و یک بار دیگه

بازی 1010 در سال 2014 توسط شرکت کوچک کامپیوتری ترکی ساخته شد ، شرکت Gram Games در حال به ورشکسته بود بازی ای در عرض یک ماه برنامه نویسی و انتشار داد در زمانی که فقط 25.000 $ در بانک داشته که توانست شرکت را نجات دهد .

1010 در واقع پخته شده بازی زمان کودکی هایمان Tetris می باشد ولی خیلی بی‌رحم‌تر از آن!در بازی 1010، شما باید فضاهای چارخونه ای را با اشکال مختلف پر کنید و در هر لحظه سه تای آن را به شما نمایش می دهد.در این بازی رنگ ها مهم نیستند ولی بلوک ها باید به صورت سطری با ستونی در کنار هم چیده شود، در هر لحظه ای که شما خطی را کامل کردید ، آن سطر و یا ستون ناپیدید شده پ فضای خالی بیشتری برای شما خالی می کند . هرچه فضای بیشتری ایجاد کنید بیشتر امتیاز می گیرید.

شاید بنظر می رسد از بازی Tetris خیلی آسون تر باشد چون زمان دست خودتان است و دیگر بلوک ها از آسمان به پایین ریزش نمی کنند و سخت در اشتباهید.

  • دانلود یازی از Google Play یا the App Store