بررسی آداپتور DWA 192

آداپتور DWA 192
سایت شبکه: یکی از گپ‌های بازار، نبود کارت شبکه و دانگل وای‌فای پرسرعت سازگار و قابل‌جفت با روترهای بی‌سیم نسل جدید است. خرید یک روتر دو بانده پرسرعت 802.11ac برای تجربه وای‌فای نسل جدید کافی نیست و باید کارت شبکه متناسب با آن را هم داشته باشیم. حالا اگر یک روتر بی‌سیم با رده بالاتر خریداری کنیم؛ پیدا کردن یک دانگل USB برای آن دشوارتر خواهد شد. دی‌لینک یک راهکار کامل برای بهره‌گیری کاربران از بالاترین سازگاری روترها و کارت شبکه عرضه کرده تا مشکل ناسازگاری دستگاه‌های وای‌فای را برطرف کند.

برای بهره‌گیری از کارایی و سرعت کامل روتری مانند EXO AC1900 باید کارت شبکه یا دانگل وای‌فای AC1900 داشت. استفاده از دانگل‌های رده پایین‌تر باعث می‌شود سرعت مورد انتظار به دست نیاید و بخشی از سرعت و قدرت آنتن‌دهی از دست برود. دی‌لینک با عرضه آداپتور DWA 192 راهکار خود را برای لذت بردن از بالاترین سرعت وای‌فای کامل کرده است. آداپتور DWA 192 به‌طور کامل با روتر DIR-879 جفت و سازگارشده و یک سیستم یکپارچه برای کاربران حرفه‌ای فراهم می‌کند. این دانگل هم از طراحی جالب و عجیبی استفاده کرده که در میان دانگل‌های وای‌فای بی‌نظیر است. آنتن‌های داخلی این دانگل در اطراف این کره نصب شدند تا در همه جهت‌ها قدرت گیرندگی امواج رادیویی بالایی داشته باشند. همانند روتر EXO AC1900 روی فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز از سرعتی ۶۰۰ مگابیتی و روی فرکانس ۵ گیگاهرتز از سرعتی ۱۳۰۰ مگابیتی پشتیبانی می‌کند و با رابط USB 3.0 می‌تواند به لپ‌تاپ یا کامپیوترهای رومیزی متصل شود. از جدیدترین فناوری‌های وای‌فای و شبکه‌های بی‌سیم مانند بازی‌های آنلاین بدون لگ یا قطعی، استریم ویدیوهای HD و انتقال فایل‌های بزرگ استفاده می‌کند و یکی از بهترین و سریع‌ترین دانگل‌های USB وای‌فای در بازار محسوب می‌شود.
نصب و استفاده از دستگاه‌های EXO AC1900 و آداپتور DWA 192 در یک‌خانه یا محیط کار می‌تواند بالاترین کارایی و بهره‌وری یک شبکه بی‌سیم را به ارمغان بیاورد و مشکل بزرگ عدم سازگاری و تطابق فناوری روترهای بی‌سیم با کارت شبکه یا دانگل را برطرف کند.
این محصول با گارانتی 3 ساله و خدمات پس از فروش شرکت آونگ در سراسر کشور عرضه می‌شود.