مسابقه کاراگاهان خبره: قسمت نهم، دانشگاه بین‌المللی! + پاسخ و برندگان مسابقه قبل

مسابقه نهم، دانشگاه بین‌المللی!

مسابقه کارگاهان خبره

برای ایجاد تنوع بیشتر برای آونگی های عزیز هر هفته مسابقه‌های هیجان انگیزی را با جوایز مختلف برای شما در نظر گرفته‌ایم. ساختار این مسابقه‌ها که با عنوان «کارآگاهان خبره» در سایت آونگ منتشر خواهند شد، بسیار ساده است و سعی کرده‌ایم که سوال‌ها به گونه‌ای طراحی شوند که با جستجوهای زیرکانه به جواب برسید! هر مسابقه دو بخش دارد! در بخش اول یک تصویر را به شما نشان می‌دهیم. این تصویر جزیی از یک تصویر بزرگتر است که شما به عنوان یک کارآگاه باید عکس اصلی را پیدا کنید. در بخش دوم هم یک سوال طرح می‌شود که شما به روش‌های مختلف می‌توانید جواب آن را پیدا کنید. برای معمای این هفته آماده‌اید؟ ابتدا برندگان مسابقه قبلی را معرفی می‌کنیم و بعد از آن در مسابقه این هفته شرکت کنید.

جایزه هفته: دو عدد چندراهی برق هانت‌کی

بخش اول: تکـــه‌ای از تصویر

تصویر زیر مربوط به کدام یک از محصولات آونگ است؟ (5 امتیاز) می‌توانید در سایت آونگ پیدا کنید.

عکس بالا تکه‌ای از کدام تصویر است؟

بخش دوم: سوال هــفته

در یک دانشگاه بین‌المللی 280 دانشجو به زبان هندی، 254 دانشجو به زبان اسپانیایی و 280 دانشجو به زبان انگلیسی درس می‌خوانند. 97 دانشجو هم هندی درس می‌خوانند هم اسپانیایی درس می‌خوانند. 138 دانشجو هم به زبان اسپانیایی و هم به زبان انگلیسی درس می‌خوانند. 152 دانشجو نیز هم به زبان هندی و هم به زبان انگلیسی درس می‌خوانند.

73 دانشجو هم وجود دارند که به هر سه زبان درس می‌خوانند!

در این دانشگاه، در مجموع چند دانشجو مشغول تحصیل هستند؟

برای ارسال جواب‌ها تا پایان روز جمعه 16 مرداد 94 فرصت دارید. برای ارسال جواب از فرم زیر استفاده کنید.

زمان پاسخ‌گویی به این مسابقه به پایان رسیده است. لطفا در مسابقه جدید ما شرکت کنید.
نظرات و پیشنهادات خود را برای هرچه بهتر شدن مسابقات هفتگی نیز برای ما کامنت بگذارید.

برندگان مسابقه قبل کوه بلند

  1. عزیزالله سلطانی <a*******[email protected]>
    لطفا برندگان مسابقه اطلاعات تماس شامل نام، نام‌خانوادگی، شماره تماس و آدرس پستی‌شان را به آدرس webmarketing [at] avang.ir ارسال کنند.

پاسخ مسابقه قبل

جواب قسمت اول مسابقه اسپیکر اندرومدیا مدل ROCK است و جواب بخش دوم هم به شرح زیر است:

کِی۲ K2 نام دومین قله بلند روی زمین (پس از اورست) می‌باشد. این قله در منطقهٔ قره قروم رشته کوه‌های هیمالیا بین مرز پاکستان و چین قرار گرفته‌است. این قله ۸٬۶۱۱ متر از سطح دریا ارتفاع دارد. این قله دارای فنی‌ترین مسیر صعود در جهان است. تعداد کوهنوردانی که در راه رسیدن به قله کشته شده‌اند، یک چهارم تعداد کسانی است که صعود موفق داشته‌اند.