پازل: عدد گمشده | جایزه هفته: سه دستگاه فلش‌درایو دو منظوره UC330 ای‌دیتا

اگر دوست دارید آخرِ هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای کار آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست. در بخش «پازل» معماهای متنوعی برای کاربران منتشر می‌شود. در ادامه با هفتاد و سومین قسمت از سری «پـازل» همراه ما باشید.

به «پازل» خوش آمدید! بخش «پازل» به صورت هفتـگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. هفتاد و سومین قسمت از سری «پازل» شامل دو بخش است: پاسخ معمای هفتاد و دوم و البته یک «پازل» جدید! در ادامه همراه ما باشید.

پازل این هفته با حمایت شرکت آونگ برگزار می‌شود. این هفته به قید قرعه، به سه نفر از کاربرانی که به پازل، پاسخ صحیح بدهد، فلش‌درایو دو منظوره UC330 ای‌دیتا اهداء خواهد شد.

معمای شماره ۷۳: جمعه ۳/بهمن/۱۳۹۳

در تصویر بالا به جای علامت سؤال چه عددی باید قرار گیرد؟

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستانتان احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که بخش نظرات مقاله‌های «پازل»، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و سایر کاربران، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری نمایید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری نمایید.
اگر قصد داریـد پـاسـخ‌ خــود را ارسال کنــید، لــطفـاً بــه موارد زیــــر تـوجـه کنید:
ایمیل آدرس:puzzle[at]zoomit.ir // مـوضـوع (Subject) ایمیل: Puzzle 73
در بدنه ایمـیل نیز پـاسخ مـــعما، نــام، سن و شـمـاره تـماس خـود را درج نمـــایید.
تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید که به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.