پازل: جایزه هفته سه دستگاه باتری قابل‌حمل مدل PV110

اگر دوست دارید آخر هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای کار آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست. در بخش «پازل» معماهای متنوعی برای کاربران منتشر می‌شود. در ادامه با شصت و یکمین قسمت از سری «پـازل» همراه ما باشید. این هفته به قید قرعه، به ۳ نفر از کاربرانی که به پازل، پاسخ صحیح بدهند، باتری قابل حمل مدل PV110 اهداء خواهد شد.

پاسخ معمای شماره شصت

پازل هفته گذشته، جدولی از اعداد را شامل می‌شد که باید در آن به جای علامت سؤال، عدد مناسبی قرار می‌دادیم. با بررسی جدول به یک الگو می‌رسیم: در هر ردیف، حاصل‌جمع دو عدد سمت‌ چپ برابر با حاصل‌ضرب دو عدد سمت راست است. با توجه به این الگو به این نتیجه می‌رسیم که پاسخ معما عدد ۴ است.

بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی نماییم. توجه شما به بخش «پازل» باعث افتخار ما است.

بـرنـدگان

برندگان خوش‌شناس «پازل شصت» عبارتند از:

  • آقای حسین خلیلی یزدی، 25 ساله از قم، فوق دیپلم نرم افزار
  • آقای محمدرضا رزمگاه، 23 ساله ازبندرعباس، کارشناس شیمی
  • خانم زهره کریمی، 22 ساله
  • آقای مانی مسگرها، 32 ساله
  • آقای امین میر امینی ، 24 ساله از اصفهان، دانشجوی کارشناسی ارشد مکانیک
    همانگونه که پیش‌تر نیز اشاره شده بود، از طرف شرکت آونگ، به هریک از برندگان، یک دستگاه فلش‌درایو ADATA مدل UD320 اهداء خواهد شد. ما نیز صمیمانه به آن‌ها تبریک گفته و برایشان سلامتی و موفقیت آرزومندیم.

معمای شماره ۶۱: جمعه ۹/آبان/۱۳۹۳

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستانتان احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که بخش نظرات مقاله‌های «پازل»، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و سایر کاربران، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری نمایید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری نمایید.
اگر قصد داریـد پـاسـخ‌ خــود را ارسال کنــید، لــطفـاً بــه موارد زیــــر تـوجـه کنید:
ایمیل آدرس:puzzle[at]zoomit.ir // موضـوع (Subject) ایمیل: Puzzle 61
در بدنه ایمـیل نیز پـاسخ مـــعما، نــام، سن و شـمـاره تـماس خـود را درج نمـــایید.
تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید که به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.