کارخانه فناوری

کارخانه فناوری

کارخانه فناوری آونگ

آونگ در سال 1399 در راستای شعار جهش تولید و حمایت از مصرف‌کنندگان ایرانی، اقدام به راه‌اندازی خط تولید محصولات حوزه شبکه کرد. این خط تولید با همکاری دی لینک و در راستای تولید مودم، روتر و تجهیزات شبکه با آخرین تکنولوژی راه‌اندازی شده است.

در این کارخانه تجهیزات تست ADSL ها و VDSL های پیشرفته با تکنولوژی روز دنیا با ارزش بالغ‌بر ۵۰۰ هزار دلار به کار گرفته شده‌اند تا تستی که روی محصولات صورت می‌گیرد و فرم‌وری که در مودم استفاده می‌شود، به‌روزترین نمونه در جهان بوده و محصول نهایی که به دست کاربر می رسد، بدون کوچکترین مشکل و با کیفیتی مطابق با استاندارد های جهانی باشد. به‌علاوه آونگ توانسته تیم‌های نرم‌افزاری را در کشور آموزش دهد تا فرم‌ور سازگاری را در محصولاتش داشته باشد.

محصولات روز دنیا با تکنولوژی پیشرفته

این عوامل باعث شده‌اند تا محصولات نتربیت توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده و با توجه به قیمت مناسب در مقایسه با رقبا، کاربران بتوانند با خیال راحت برای سال‌های سال از آنها استفاده کنند. از آنجایی که کارخانه فناوری آونگ از پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا بهره می‌برد مانعی در تولید جدیدترین محصولات با فناوری‌های منحصربه‌فرد نداشته و علاوه بر مودم‌های اقتصادی برای استفاده روزمره خانواده‌های ایرانی به سمت تولید مودم‌های بسیار پیشرفته برای کاربرانی با نیاز‌های خاص رفته است.

در حال حاضر این واحد تولیدی توان تولید جدیدترین محصولات خانگی شبکه با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و روز دنیا را دارد. از جمله این محصولات می‌توان به مودم‌های VDSL، مودم‌های 4G، کارت شبکه وایرلس، سوییچ شبکه و روتر‌های وایرلس اشاره کرد. محصولات این کارخانه فناوری با گارانتی معتبر و بی‌رقیب آونگ و پشتیبانی قوی تیم فنی و خدمات پس از فروش متخصص به بازار عرضه می‌شود.

اخبار و مقالات

با فناوری های به کار رفته در محصولات آونگ بیشتر آشنا شوید