آموزش بازیابی اطلاعات حذف شده از گوشی موبایل

بازیابی اطلاعات حذف شده از گوشی موبایل

شاید شما هم با این مشکل روبرو شوید که پیام ها، عکس ها و شماره هایتان به صورت تصادفی از گوشیتان پاک شود و تمامی داده هایتان از دست برود. نکته اینجاست که همه ما اطلاعات مهمی در این بخش ها داریم که ممکن است به آن ها نیاز پیدا کنیم. جای نگرانی نیست زیرا اکنون با نرم افزارها و ابزارهای مختلف می توانید اطلاعات این چنینی را از گوشی هوشمندتان بازیابی کنید. در این مطلب به معرفی یک ابزار کاربردی برای بازیابی اطلاعات حذف شده از گوشی موبایل خواهیم پرداخت که امکان بازیابی داده هایی چون عکس ها، پیام ها و مخاطبین را در اختیارتان قرار می دهد.

استفاده از ابزار FORecovery Android data recovery

ابزار FORecovery Android data recovery یک ابزار کاربردی برای بازیابی اطلاعات حذف شده از گوشی موبایل است که به صورت رایگان در اختیارتان قرار گرفته است. این ابزار در گوشی های مختلفی تست شده و نتیجه بخش بوده است. محیط کاربری آن بسیار ساده است و به راحتی می توانید از قابلیت های آن بهره ببرید. پس از دانلود این ابزار با انتخاب گزینه Data recovery و اتصال گوشی موبایل به کامپیوتر از طریق کابل USB، باید گزینه USB debugging را طبق مراحل تصویر فعال نمایید.

بازیابی اطلاعات حذف شده از گوشی موبایلبازیابی اطلاعات حذف شده از گوشی موبایل

پس از اتصال در صفحه باز شده باید مواردی که می خواهید بازیابی کنید را تیک دار نمایید و سپس بر روی Next کلیک کنید.

بازیابی اطلاعات حذف شده از گوشی موبایل

در مرحله بعد باید بر روی Standard Mode کلیک کرده و گزینه Start را انتخاب نمایید.

بازیابی اطلاعات حذف شده از گوشی موبایل

تمامی داده هایتان با این روش بازیابی خواهد شد. با انتخاب موارد مختلف از پنل سمت چپ می‌توانید داده‌های بازیابی شده مربوط به آن بخش را مشاهده نمایید. با کلیک بر روی داده‌های مورد نظر و کلیک بر روی گزینه Recover می‌توانید موارد مورد نظرتان را بازیابی کنید و آن ها را به گوشیتان بازگردانید.

بازیابی اطلاعات حذف شده از گوشی موبایل