بسیاری از ما، شرکت ای‌دیتا ( adata ) را به عنوان یک تولید کننده برتر حافظه های نیمه هادی (ذخیره سازهای دائم و موقت) می شناسیم؛ اما این شرکت ثابت کرده است که می تواند در زمینه های دیگر نیز با رقبای خود رو در رو شده و یک برند سرسخت و شکست ناپذیر است! این شرکت به تازگی یک صفحه کلید مخصوص بازی موسوم به ADATA XPG INFAREX K20 را به سبد کالای خود افزوده است. ADATA XPG INFAREX K20 یک کیبورد گیمینگ، برای ادامه راه خانواده XPG است که می تواند ابزار لازم برای حمله و تسلط بر دشمنان را برای گیمرها تکمیل نماید.

کیبورد گیمینگ XPG INFAREX K20 از کلید های مکانیکی نوع آبی بهره گرفته و عمق فشار بر اساس وزن در آنها 50 گرم است. جالب است بدانید که طول عمر این میکروسوئیچ ها، 50 میلیون بار است که به واقع رقمی خیره کننده خواهد بود. مهندسین ADATA با حذف حاشیه های XPG INFAREX K20، ارگونومی آن را ارتقاء داده، و کار با آن ساده تر شده است. این محصول از فناوری LED RGB نیز برخوردار است که زیبایی آن را دو چندان می کند.

ADATA با ظرافت در طراحی آن، 11 ضربان و رنگ آمیزی متفاوت را برای این منظور در نظر گرفته است که توسط 2 کلید اختصاصی، قابل مدیریت هستند. در گوشه سمت راست محصول نیز نشان XPG به چشم میخورد. XPG INFAREX K20 برای جلوگیری از تداخل در اثر فشار چند کلید اشتباهی، برنامه ای ویژه را به همراه داشته و گیمرها با خیال آسوده به انجام بازی خواهند پرداخت. XPG INFAREX K20 یک صفحه کلید تکامل یافته است که با برچسب قیمت مناسب، می تواند انتخاب بسیاری از گیمرهای حرفه ای باشد.