تجهیرات شبکه اشنایدر الکتریک: اشنایدر اکتاسی، اشنایدر دیجی لینک

شرکت اشنایدر

  • اشنایدر الکتریک (Schneider electric) یک شرکت چند ملیتی اروپایی است که دفتر اصلی آن در رئینال مالزون، فرانسه است و تجهیزات مورد نیاز در حوزه توزیع برق، مدیریت اتوماسیون و اجزا مورد نیاز برای مدیریت انرژی و زیرساخت  شبکه های کامپیوتری را  تولید می کند.اشنایدر الکتریک در زمینه تجهیزات پسیو شبکه دارای 2 رده محصولات اشنایدر اکتاسی و اشنایدر دیجی لینک است و شرکت آونگ به عنوان نماینده رسمی اشنایدر اکتاسی و اشنایدر دیجی لینک در ایران فعالیت دارد.

اشنایدر دیجی لینک (Schneider Digilink)

اشنایدر دیجی لینک راه حل ساخت یافته ی کابل کشی است که اعتماد و قابلیت استفاده را برای همه فراهم می کنند. محصولات دیجی لینک دارای استانداردهای UL و ETL جهت تامین امنیت، عملکرد و کیفیت مطمئن برای بهره بردن از شبکه ی مورد اعتماد هستند. تجهیزات پسیو اشنایدر دیجی لینک از پچ پنل تا کابل ها و پچ کورد و حتی ابزار TERMINATION TOOLS ، با ارائه راه حل های فیبر و مسی دیجی لینک موجود می باشند که با ارائه راه کارهای عالی  و پرسرعت ، نیازهای زیرساختی  شبکه را برای سازمان ها،هتل ها، مراکز خرید و …. فراهم کنند.

اشنایدر اکتاسی (Schneider actassi)

اکتاسی یک راه حل کابلی end-to-end ساخت یافته است که شرایطی فراهم می کند که علاوه بر سهولت استفاده قابلیت اتصال به صورت کاربر محور و لذت بخش را فراهم می کند. راه حل پارچینگ ID-TRACER TM SMART  ، اتصال و کابل کشی سخت، و ترمینال ارگو زیبایی (ergo-aesthic) تمامی  شرایط مورد نیاز، آسان، قابل استفاده و رضایت مند برای اتصال از مرکز داده، تا اطاق های ملاقات ، ایستگاه های کاری و حتی جاده ها را برای شما فراهم می کنند.

راه کارهای کابل کشی ساخت یافته:

با راه حل کابل کشی ساخت یافته ما می توانیم به شما این اطمینان را بدهیم  که از بالاترین عملکرد سولوشن های مسی بر اساس استاندارد های موجود بهره می برید. راه حل کابل کشی ساخت یافته به شما کمک می کند که یک عملکرد بهینه و انعطاف پذیر داشته باشید. سولوشن های کابلی اشنایدر اکتاسی  بر اساس استاندارد های شناخته شده ی جهانی و قابل قبول هستند. بعضی از خدمات ما شامل موارد زیر هستند.

  1. راه حل OEM کابل فیبر
  2. خاتمه دادن به کابل ها و گواهینامه خدمات با استفاده از:  سیستم خاتمه دادن fitel fusion splicer و ابزار گواهینامه سری fluke DXT 1800
  3. کابل ساخت یافته ی LAN/WAN