مودم جی پان (GPON ONT) مدل G103 تندا

  • سازگاری فوق العاده بالا
  • فراهم کردن امکان استفاده از اینترنت پر سرعت فیبر
  • پورت LAN گیگابیتی
  • قابلیت مدیریت از راه دور
  • نصب و راه اندازی آسان

توضیحات

توضیحات محصول

جی پان ONT مدل G103 تندا یک ترمینال شبکه فیبرنوری غیرفعال گیگابیتی است. این مودم یک راهکار ایده آل برای دسترسی به فیبرنوری در منازل است. این دستگاه همه کاره به کاربران اجازه می دهد تا از طریق پورت GPON به اینترنت پرسرعت دسترسی پیدا کنند. G103 یه راهکار مناسب و آینده نگر برای استفاده از سرویس های FTTH فراهم می کند.

سازگار با شبکه GPON

مودم G103 تندا با استانداردهای ITU G.984.1, ITU G.984.2, ITU G.984.3 و ITU G.984.4 مطابقت دارد. همین امر موجب می شود به خوبی بتواند با هر شبکه GPON ای سازگار باشد. علاوه بر این از OMCI ( رابط مدیریت کنترل ONT) ، مدیریت از راه دور، سرویس کیفیت خدمات برای مدیریت پهنای باند، مدیریت از راه دور از طریق OMCU و … پشتیبانی می کند. در نتیجه ار راه دور و بدون نیاز به دخالت کاربر قابل کنترل و مدیریت است .

سرعت بسیار بالا با استفاده از G103

tenda ont

سرعت بسیار بالای دانلود 2.488Gbps، حداکثر سرعت آپلود 1.244Gbps، سرعت بالا GPON ONT، پورت LAN گیگابیتی و حداکثر مسافت قابل استفاده 20 کیلومتر، همگی در کنار هم یک راهکار جامع را ارائه می کند.

قابلیت مدیریت از راه دور G103، نصب و راه اندازی آسان

پشتیبانی از مدیریت از راه دور OMCI، نیاز به پیکربندی در محل را از بین می برد. این دستگاه به راحتی نصب، استفاده و نگهداری می شود

اطلاعات بیشتر

چیپست

ZX279125

RAM و ROM

8MB SPI NOR, 32MB SDRAM

استاندارد و پروتکل

ITU-T G.984

کلیدها

کلید ریست
کلید پاور

رابط کاربری

یک پورت گیگابیتی
ورودی منبع تغذیه

کانکتور PON

SC/APC

ابعاد

77.5*77.5*28 میلیمتر

نشانگر LED

Power, PON, LOS, Lan

منبع تغذیه

12V, 500mA

میزان مصرف انرژی

≤6W

حالت های کاری

Bridge Mode, Ethernet II, IEEE 802.1Q, VLAN

ویژگی های امنیتی

Mac filter, IP filter, URL filter, Access control

قابلیت های مدیریتی

Local WEB manament, Remote updated, Switch auto between EN and CN, OMCI

عملکرد

UpStream: Up to 1.244 Gbit/s
DownStream: Up to 2.488 Gbit/s
Max loop length: 20KM

سازگار با سیستم عامل های

Microsoft® Windows® XP or Vista™ or 10, 7, 8 or MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux

تاییدیه ها

CE, Anatel, FCC, NOM, ROHS

دما

℃Storage Temperature: -40℃ – 70
℃Operating Temperature: 0℃ – 45

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مودم جی پان (GPON ONT) مدل G103 تندا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Go to Top