سوییچ 24 پورت گیگابیتی G3224T آی پی کام

صفحه اصلی/تجهیزات سازمانی شبکه/سوییچ/قابل مدیریت/سوییچ 24 پورت گیگابیتی G3224T آی پی کام

سوییچ 24 پورت گیگابیتی G3224T آی پی کام

در انبار موجود نمی باشد

  • سوئیچ هوشمند
  • 24 پورت گیگا اترنت 1000/100/10
  • پشتیبانی از VLAN و QoS
  • دارای 2 اسلات SFP
  • پشتیبانی از تکنولوژی L2link
  • 3 سال گارانتی آونگ

مقایسه

توضیحات

توضیحات محصول

سوئیچ G3224T   برند IP-COM یک GE لایه  دو و سویئچ NON-block است. این سوئیچ به گونه ای طراحی شده که برای ساختن شبکه های GE با عملکرد بالا مناسب است. این سوئیچ دارای 24 پورت RJ45 است و به صورت اتوماتیک اطلاعات را دریافت میکند وسرعت آن برابر با  1000/100/10Mbps می باشد. این سوئیچ  دارای دو پورت فیبرGE است  و دارای  یک سیستم دفاعی ایمنی جامع –QoS و Vlan و است و سخت افزار لازم  برای سویئچینگ سرعت کابل لایه دوم را فراهم میکند.­ با توجه به ظرفیت ایمنی با قدرت بالا و ویژگی های قوی، این سوئیچ می تواند نیازهای کسب و کارهای بزرگ و پارک ها و مرکز داده ها را بر آورده کند.

توضیحات تکمیلی

Model No

G3224T

Storage Temperature

40c…70c-

نوع پورت آپلینک

, ,

نوع پورت

PoE

تعداد پورت

محل استفاده

برند

Connector and cabling

(1000Base-SX: MMF(Multimode fiber
(1000Base-LX:SMF(Single-mode fiber
CAT 5e

Indicators

POWER; SYS; LINK/ACT; SPEED; SPF

Port & Module

(24GE port and 2 SFP(combo

Power consumption

25W>

Power Supply

AC 100~240V 1.2A(Max) 50~60Hz

Operating Temperature

0c…45c

Description

10/100/1000 Smart Switch

(Relative Humidity(Storage

5%-95%RH
(noncondensing)

(Relative Humidity(Operational

10%-90%RH
(noncondensing)

3C

yes

Dimension

440*284*44

MAC Address entries

8K

Forwarding mode and capacity

Linear-speed forwarding up to 48Gbit/s

Backplane bandwidth

56Gbps

Standard and protocol supported

IEEE 802.3、IEEE 802.3u、IEEE 802.3z、IEEE 802.3ab、IEEE 802.3x、IEEE 802.1D、IEEE 802.1W、IEEE 802.1Q、IEEE 802.1p、IEEE 802.1x、IEEE 802.3 NWay、SNMP

User namePassword

For administrator: adminadmin

نوع Routing/Switching

فروشندگان

خرید از فروشندگان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سوییچ 24 پورت گیگابیتی G3224T آی پی کام”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عنوان

Go to Top