ماژول فیبر نوری G311SM آی پی کام

>ماژول فیبر نوری G311SM آی پی کام
ماژول فیبر نوری G311SM آی پی کام 2018-07-29T13:29:27+00:00

Project Description

ماژول فیبر نوری G311SM

  • با استاندارد 3z سازگار است.

  • .با سوئیچ های سری IP –COM که دارای پورت SFP هستند می تواند مطابقت داشته باشد.

  • از حالت فعالیت Full-Duplex پشتیبانی می کند.

G311SM
Model No
Single-Mode Optical Fiber Module
Description
IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Standard and protocol supported
1000m
Transmission range
9/125um Single-Mode Optical Fiber
Transmission medium
1310nm
Transmission wavelength
LC
Interface type
1.25Gbps
Transmission rate
(3.3V(Internal power supply by switch
منبع تغذیه

توضیحات محصول

یک ماژول فیبر نوری تک حلقه است. برای گسترش دادن LAN  و پهنای باند، از انتقال فیبر نوری پشتیبانی می کند. برای گسترش پوشش شبکه در مقیاس کوچک و متوسط LAN مناسب است. با استاندارد IEEE802.3z سازگاراست. در حالت 1310nm کار می کند.سایز طراحی آن کوچک است و می تواند در فضای کوچک سوئیچ تعبیه شود. انرژی داخلی که توسط سوئیچ تامین می شود و نصب آن آسان است، با سوئیچ های سری IP –COM که دارای پورت SFP است می تواند مطابقت داشته باشد.

ویژگی های کلیدی :

از حالت فعالیت Full-Duplex پشتیبانی می کند.

ویژگی ها :

با استاندارد IEEE802.3z سازگار است.

ماژول فرستنده و گیرنده نوری SFP تک حالت بر اساس 1000  LX با پورت LC

از حالت دوبل کامل پشتیبانی می کند.

با سوئیچ های IP-COM که دارای پورت SFP هستند می تواند مطابقت داشته باشد.

ثبت ديدگاه