ماژول فیبر نوری G311SM آی پی کام

ماژول فیبر نوری G311SM آی پی کام

  • با استاندارد 3z سازگار است.
  • .با سوئیچ های سری IP –COM که دارای پورت SFP هستند می تواند مطابقت داشته باشد.
  • از حالت فعالیت Full-Duplex پشتیبانی می کند.

توضیحات

توضیحات محصول

یک ماژول فیبر نوری تک حلقه است. برای گسترش دادن LAN  و پهنای باند، از انتقال فیبر نوری پشتیبانی می کند. برای گسترش پوشش شبکه در مقیاس کوچک و متوسط LAN مناسب است. با استاندارد IEEE802.3z سازگاراست. در حالت 1310nm کار می کند.سایز طراحی آن کوچک است و می تواند در فضای کوچک سوئیچ تعبیه شود. انرژی داخلی که توسط سوئیچ تامین می شود و نصب آن آسان است، با سوئیچ های سری IP –COM که دارای پورت SFP است می تواند مطابقت داشته باشد.

ویژگی های کلیدی :

از حالت فعالیت Full-Duplex پشتیبانی می کند.

ویژگی ها :

با استاندارد IEEE802.3z سازگار است.

ماژول فرستنده و گیرنده نوری SFP تک حالت بر اساس 1000  LX با پورت LC

از حالت دوبل کامل پشتیبانی می کند.

با سوئیچ های IP-COM که دارای پورت SFP هستند می تواند مطابقت داشته باشد.

اطلاعات بیشتر

G311SM

Model No

Single-Mode Optical Fiber Module

Description

IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP

Standard and protocol supported

1000m

Transmission range

9/125um Single-Mode Optical Fiber

Transmission medium

1310nm

Transmission wavelength

LC

Interface type

1.25Gbps

Transmission rate

(3.3V(Internal power supply by switch

منبع تغذیه

برند

IP-COM

نوع

ماژول فیبر

فروشندگان

خرید از فروشندگان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری G311SM آی پی کام”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Go to Top