مبدل 10G CX4 به +10G SFP مدل DMC-805X دی-لینک

  • مبدل با یک کانال بین +10Gbps SF و 10Gbps CX4
  • پشتیبانی از فاصله های مختلف فیبر با استفاده از گیرنده های مختلف 802.3ae/aq که با +SFP سازگار است
  • پشتیبانی از link pass through
  • 3 سال گارانتی آونگ

توضیحات

توضیحات محصول

مبدل ۱۰ گیگابیتی مدل DMC-805X

مبدل DMC-805X سیگنال های 10G CX4 را به سیگنال های  10G SFP+ fiber تبدیل میکند . این مبدل دارای یک درگاه +SFP است و به کاربر این امکان را میدهد تا ترنسیور مورد نظر خود را در آن قرار دهد و شبکه خود را به شکل دلخواه گسترش دهد.این مبدل دستگاهی با عملکرد فوق العاده است که با توجه به به سرور مورد استفاده مسافت های مختلفی از فیبر را پوشش می دهد .

اطلاعات بیشتر

نشانگر LED

Power, Link/Act/Speed

برق ورودی

3.4watts

حداکثر مصرف انرژي

Power On (Standby) DC input: 1.63 watts
AC input: 2.26 watts

ابعاد

0.29kg

برند

D-link

درگاه ها

SFP

سرعت پورت اترنت

_

نوع فیبر

Single Mode

فروشندگان

خرید از فروشندگان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مبدل 10G CX4 به +10G SFP مدل DMC-805X دی-لینک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Go to Top