ترانسیور سینگل مود فیبر مدل DEM-220R دی-لینک

>ترانسیور سینگل مود فیبر مدل DEM-220R دی-لینک
ترانسیور سینگل مود فیبر مدل DEM-220R دی-لینک۱۳۹۷/۹/۶ ۱۷:۱۹:۴۷

Project Description

ترانسیور سینگل مود فیبر مدل DEM-220R 

  • حداکثر طول کابل ۲۰ کیلومتر, راه حلی ایده آل برای شرکت هایی که دارای چندین ساختمان مجزا هستند

  • سرعت انتقال داده ۲۰۰ مگابیت بر ثانیه , سزعت مناسب برای کسب و کارها را فراهم میکند

  • پشتیبانی از ویژگی Hot Pluggable که موجب می شود هنگامی که دستگاه روشن است بتوانید ماژول را از آن خارج نمایید موجب تسهیل نگهداری و تعمیر شبکه می شود

  • 3 سال گارانتی آونگ

نوع فیبرsingle mode
سرعت155Mbps
حداکثر مسافت20km
استانداردهاIEEE802.3ah 100BASE-BX-U
کانکتورSimplex LC Connector
طول موجTX-1310/ RX-1550 nm
دیگر ویژگی هاHot Pluggable
MSA Compliant
RoHS Compliant
  • ترنسیورهای SFP دی-لینک راه حلی با عملکرد و سرعت بالا محسوب می شوند
  • ترنسیورهای SFP دی-لینک راه حلی با عملکرد و سرعت بالا محسوب می شوند

توضیحات محصول

ماژول فیبر نوری مدل DEM-220R

ترنسیورهای SFP دی-لینک راه حلی با عملکرد و سرعت بالا محسوب می شوند. این کانکتور هایSFP دارای خاصیت Hot Pluggable بوده و سازگار با MSA هستند .

ثبت ديدگاه