کابل فیبرنوری مالتی مود 24 کور 10 گیگ مدل ACTNDTG24MMLS

صفحه اصلی/تجهیزات سازمانی شبکه/تجهیزات زیرساخت/تجهیزات فیبر نوری/کابل فیبرنوری مالتی مود 24 کور 10 گیگ مدل ACTNDTG24MMLS

کابل فیبرنوری مالتی مود 24 کور 10 گیگ مدل ACTNDTG24MMLS

  • کابل 24 کور با استاندارد OM3
  • ضخامت کابل 50 میکرون
  • سرعت انتقال اطلاعات 10 گیگ

توضیحات

توضیحات محصول

کابل فیبرنوری 24 کور 10 گیگ مدل ACTNDTG24MMLS اشنایدر

برند اشنایدر محصولات متنوعی در حوزه پسیو دارد . از جمله می توان به ACTNDTG24MMLS اشاره کرد. کابل فیبرنوری با ضخامت 50 میکرون دارای 24 کور10 گیگ که برای استفاده در داخل ساختمان مناسب است.

اطلاعات بیشتر

ساختار کابل

Tight buffered, 900 µm

تعداد کور

24

عملکرد

OM3 50/125 µm

Attenuation

3.5dB/km @850 nm=>
1.5dB/km @1300 nm=>

Maximum pulling force

1320N installed
400N operation

Crush resistance

10000N/m

استاندارد

LSZH (low smoke zero halogen) : IEC 60332-3C
LSZH (low smoke zero halogen) : IEC 754-3
LSZH (low smoke zero halogen) : NES 713
LSZH (low smoke zero halogen) : IEC 1034

طول کابل

1 تا 2 کیلومتر

دسته بندی

کابل

برند

Schneider

نوع

Multi Mode

محل استفاده

Indoor

پوشش Armoured

ندارد

فروشندگان

خرید از فروشندگان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کابل فیبرنوری مالتی مود 24 کور 10 گیگ مدل ACTNDTG24MMLS”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Go to Top