ترانسیور Single Mode فیبر مدل DEM-220T دی-لینک

>ترانسیور Single Mode فیبر مدل DEM-220T دی-لینک
ترانسیور Single Mode فیبر مدل DEM-220T دی-لینک۱۳۹۷/۹/۱۳ ۱۷:۱۳:۰۹

Project Description

ترانسیور Single Mode فیبر مدلDEM-220T 

  • سازگار با استاندارد IEEE 802.3ah

  • کانکتور Simplex LC

  • حداکثر برد ۲۰ کیلومتر

  • ترنسیور سینگل مود

  • 3 سال گارانتی آونگ

استانداردIEEE 802.3ah 100BASE-BX
طول موجTx: 1550nm, Rx: 1310 nm
کانکتورSimplex LC
حداکثر طول کابل20km
نوع فیبر9/125um Single-mode Fiber
Min. Power Budget18dB
Max. Power Budget30dB
منبع تغذیه3.3V
Supply Current200mA
MTBF3,259,763hours
  • ترنسیور دو جهته DEM-220T
  • ترنسیور دو جهته DEM-220T

توضیحات محصول

ترنسیور دو جهته DEM-220T

ترنسیور DEM-220T مبدل های جانبی هستند که برای قراردهی در ماژول SFP طراحی شده اند.این فرستنده رادیویی با استاندارد 100BASE-BX عمل کرده و فشرده سازی لازم را برای افزایش سرعت عمل و قابل اعتماد انجام می دهد .

ثبت ديدگاه