ترانسیور Single Mode فیبر مدل DEM-220T دی-لینک

صفحه اصلی/تجهیزات سازمانی شبکه/سوییچ/تجهیزات جانبی سوییچ/ترانسیور Single Mode فیبر مدل DEM-220T دی-لینک

ترانسیور Single Mode فیبر مدل DEM-220T دی-لینک

  • سازگار با استاندارد IEEE 802.3ah
  • کانکتور Simplex LC
  • حداکثر برد ۲۰ کیلومتر
  • ترنسیور سینگل مود
  • 3 سال گارانتی آونگ

توضیحات

توضیحات محصول

ترنسیور دو جهته DEM-220T

ترنسیور DEM-220T مبدل های جانبی هستند که برای قراردهی در ماژول SFP طراحی شده اند.این فرستنده رادیویی با استاندارد 100BASE-BX عمل کرده و فشرده سازی لازم را برای افزایش سرعت عمل و قابل اعتماد انجام می دهد .

اطلاعات بیشتر

استاندارد

IEEE 802.3ah 100BASE-BX

طول موج

Tx: 1550nm, Rx: 1310 nm

کانکتور

Simplex LC

حداکثر طول کابل

20km

نوع فیبر

9/125um Single-mode Fiber

Min. Power Budget

18dB

Max. Power Budget

30dB

منبع تغذیه

3.3V

Supply Current

200mA

MTBF

3,259,763hours

برند

D-link

نوع

ماژول فیبر

فروشندگان

خرید از فروشندگان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ترانسیور Single Mode فیبر مدل DEM-220T دی-لینک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Go to Top