پچ کورد سینگل مود داپلکس مدل NCB-FS09D-XXXX-3 دی لینک

>پچ کورد سینگل مود داپلکس مدل NCB-FS09D-XXXX-3 دی لینک
پچ کورد سینگل مود داپلکس مدل NCB-FS09D-XXXX-3 دی لینک۱۳۹۷/۱۲/۲۴ ۱۲:۳۵:۴۵

Project Description

پچ کورد سینگل مود داپلکس مدل NCB-FS09D-XXXX-3

  • پچ کورد فیبر نوری سینگل مود

  • دارای کانکتورهای LC,FC,SC,ST

  • کانکتورهای با دقت بالا برای اتصال باکیفیت

  • بازدهی و تحمل پذیری مناسب تحت شرایط در حال تغییر

نوع کانکتورSC/ST/FC/LC/MTRJ
طول کابل , رنگYellow for single mode, orange for multi-mode & aqua for OM3 1m, 2m and 3m. Other lengths on request
نوع کابلPVC(standard) & LSZH (Low Smoking Zero Halogen) on request
0.9mm/2.0mm/3.0mm Simplex & Duplex
مشخصات Optical:Insertion Loss
(Typical: ≤ 0.2dB, Max. 0.3dB (MTRJ: Max. 0.5dB

:Return Loss
(Typical: ≤ 0.2dB, Max. 0.3dB (MTRJ: Max. 0.5dB
مشخصات Mechanical(Ferrule : Ceramic, (MTRJ: PS-Polyphenylene Sulphid

Apex Offset : < 50um

Fiber Height : ±100nm

(Radius of Curvature : 7mm R < 25mm(Excluding MTRJ

Repeatability : ≤ 0.2dB 1,000 times mating cycles
فیبر نوریCorning single-mode
G652D, G657A, G657B

Corning multi-mode
OM1, OM2, OM3, OM4
Working Temperature-40ºC ~ +85ºC
Storage Temperature-40ºC ~ +85ºC

توضیحات محصول

پچ کورد سینگل مود داپلکس مدل NCB-FS09D-XXXX-3

دی-لینک پچ کوردهای سیمپلکس و داپلکس با تنوع بسیار زیاد کانکتورها تولید می کند. این پچ کوردها دارای ویژگی های استاندارد اپتیکال و تحمل دقت بالا در دسترس هستند. پچ کوردهای فیبر نوری برای انتقال داده ها و کاربردهای ارتباطی مناسب هستند و با استانداردهای تجاری سازگار و مطابق استانداردهای EIA/TIA, IEC, ANSI, NTTو Telcordia طراحی شده اند.

NCB-FS09D-XXXX-3 پچ کورد فیبرنوری سیمپل مود داپلکس سه متری با انواع کانکتورهای مختلف عرضه می شود.

ثبت ديدگاه