جشنواره فروشندگان مودم‌های آونگ

فروشنده گرامی، پس از خرید مودم با گارانتی آونگ به صورت کارتن کامل (20 عددی) و ثبت کد، در قرعه‌کشی ویژه فروشندگان مودم‌های آونگ شرکت کرده و با ثبت هر کد شانس خود را در قرعه‌کشی آونگ افزایش دهید. این قرعه‌کشی به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود.

راهنمای جامع جشنواره فروشندگان مودم‌های آونگ

جشنواره‌ ویژه فروشندگان محصولات مودم ADSL DSL-124 و مودم VDSL NSL-224 تولیدی شرکت آونگ از ابتدای آبان‌ماه تا پایان سال 1401 برگزار می‌شود. در این جشنواره، به قید قرعه جوایز متنوعی از جمله لپ‌تاپ، مودم ، پاوربانک و فلش‌مموری به فروشندگانی که محصولات DSL-124 و NSL-224 دارای گارانتی آونگ را به صورت کارتنی تهیه‌کرده و کد قرعه‌کشی نصب شده در داخل کارتن را ارسال کرده باشند، اهدا می‌شود.
 

نمونه تصویر برچسب قرعه کشی

نحوه و زمان شرکت در قرعه‌کشی:

محصولاتی که در این جشنواره با خرید آنها می‌توانید از جوایز ویژه استفاده کنید شامل مودم DSL-124 دی‌لینک و مودم NSL-224  نتربیت با گارانتی آونگ می‌شوند. فروشندگان محترم می‌توانند پس از خرید محصول به صورت کارتن کامل (20 عددی)، کد قرعه‌کشی موجود در داخل هر کارتن را با ورود به سایت آونگ و تکمیل فرم مربوطه، ثبت نموده و در قرعه‌کشی شرکت کنند. شرکت‌کنندگان در قرعه‌کشی می‌بایست اصل برچسب قرعه‌کشی را تا پایان جشنواره نگهداری کنند بدیهی است درصورتی که کد داخل کارتن تا آخرین مهلت شرکت در قرعه‌کشی ( پایان سال 1401) در فرم مربوط ثبت نشود، واجد شرایط در قرعه‌کشی نخواهد بود. قرعه‌کشی به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود و پس از تماس تلفنی و هماهنگی، جایزه برای برندگان ارسال می‌شود.

نکات مهم در خصوص قرعه‌کشی جشنواره مودم‌های دارای گارانتی آونگ:

  • این قرعه‌کشی برای نمایندگان و فروشندگان محصولات آونگ است.
  • هر کد قرعه‌کشی تنها یک‌بار در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شود.
  • برای دریافت جایزه برنده همراه داشتن برچسب قرعه‌کشی الزامی است.
  • در صورت تمدید این جشنواره ، موارد متعاقباً به نمایندگان و فروشندگان محترم اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ثبت کد قرعه‌کشی

ثبت اطلاعات شما تکمیل شد.
ثبت اطلاعات شما با خطا مواجه شده است