درباره IP-Com

شرکت IP-COM Networks Co در سال 2007 تأسیس شد که به صورت تخصصی بر تجهیزات شبکه‌ای تجاری تمرکز دارد و تجهیزات شبکه با سرعت بالا، ایمن و با کاربری آسان برای شرکت‌ها تولید می‌کند. این شرکت با تلاش‌های بی‌وقفه در زمینه‌ی نوآوری فنی و بازاریابی، به یک تولیدکننده و تأمین‌کننده‌ی پیشرو در جهان تبدیل شده است که محصولات و تجهیزات شبکه با کاربردهای تجاری عرضه می‌کند.

نوآوری‌ها در زمینه‌ی تکنولوژی و داشتن یک چشم‌انداز جهانی، باعث شده است که IP-COM به رقیب اصلی در بین برترین شرکت ها در بازار خود تبدیل شود. سه مرکز تحقیق و توسعه (R&D) به ترتیب در سیلیکون‌ولی در آمریکا و شن ‌ژن و چنگ‌دو در چین قرار دارند که از خبره‌ترین تیم‌های تحقیق و توسعه بهره می‌برند و تعداد آن‌ها به 600 نفر می‌رسد.

این افراد در آزمایشگاه پیشرفته‌ی بی‌سیم با مساحتی بیش از 1000 متر مربع فعالیت می‌کنند. آی پی کام 13 شعبه و 29 دفتر در شهرهای بزرگ چین دارد که شبکه‌ی بازاریابی را در سرتاسر بازار داخلی چین گسترش می‌دهند. از شرکت IP-COM بارها دعوت شده است که در CES، GITEX و دیگر نمایشگاه‌های جهانی شرکت کند و دستگاه‌های پیشرفته و تجهیزات شبکه‌ی خود را معرفی نماید. شرکت در این رویدادها باعث شده است که IP-COM، اعتبار و اعتماد خوبی نزد مشتریان جهانی کسب کند.

در حال حاضر IP-COM، خطوط تولید گسترده‌ای دارد که شامل اکسس‌پوینت‌های بی‌سیم، گِیت‌وی (Gateway)، سوئیچ شبکه و… می‌شود. این شرکت، مشتریان پرشماری از میان صنایع دولتی، تجاری، اقامتی، مراکز خرید و مراکز آموزشی و بهداشتی دارد. کمپانی IP-COM تاکنون تجهیزات شبکه‌ی بی‌سیم و مقرون به صرفه را برای بیش از 30 هزار هتل با سطوح خدماتی مختلف (مثل Hilton، Jinjiang Inn و Home Inn) فراهم کرده که باعث بهبود کیفیت اتاق‌ها و اعتبار برند هتل شده است.

شرکت IP-COM، رضایت مشتری را یک اصل مهم و اساسی می‌داند و همیشه آن را سرلوحه‌ی کار خود قرار می‌دهد. IP-COM با بهبود همیشگی در توسعه و تأمین محصولات و خدمات، تلاش می‌کند که بهترین کیفیت و کارایی را برای مشتریان فراهم کند.

آخرین اخبار مشاهده بیشتر