جشنواره ویژه مودم

جشنواره ویژه مودم های 4G دی لینک مدل DWR-910M شروع شد. خریداران محترمی که مودم های DWR-910M را با گارانتی آونگ خریداری کرده اند، می توانند درقرعه کشی ویژه این جشنواره شرکت کنند.

 

هدایای این جشنواره :

هدایای این جشنواره شامل: سیم کارت رایگان 4G ایرانسل، 5 گیگابایت اینترنت رایگان 4G و همچنین شرکت در قرعه کشی ویژه، شامل مودم، پاوربانک، فلش و… است.

نحوه شرکت در جشنواره :

کلیه خریدارن مودم DWR-910M با گارانتی آونگ در صورت مشاهده برچسب این جشنواره روی محصول، می توانند با فعالسازی سیم کارت هدیه موجود در بسته بندی محصول و همچنین ثبت اطلاعات خود در وبسایت آونگ به نشانی Avang.ir ، در قرعه کشی مربوطه شرکت نمایند.

  • لازم به ذکر است که این قرعه کشی شامل افرادی می شود که سیم کارت هدیه خود را فعال نموده باشند. به عبارت دیگر، تنها افرادی که قبل از ثبت اطلاعات خود در این صفحه، نسبت به فعال سازی سیم کارت خود اقدام نموده باشند، در قرعه کشی شرکت داده می شوند.
  • الزامی به فعال سازی سیم کارت هدیه به نام شخص خریدار نیست. بنابراین می توانید سیم کارت را به نام شخص دیگری فعال نموده و با نام خود در قرعه کشی شرکت نمایید.
  • پس از قرعه کشی و اعلام اسامی برنده شدگان، ارائه جعبه و سریال محصول جهت دریافت جایزه الزامی است.
  •  این جشنواره ویژه محصولاتی است که برچسب قرعه کشی زیر، روی بسته بندی آنها درج گردیده باشد.

نحوه فعال سازی سیم کارت :

جهت فعال سازی سیم کارت می توانید به دفاتر نمایندگان رسمی فروش محصولات ایرانسل و یا فروشگاه ها و مراکز خدمات ایرانسل مراجعه نموده و با ارائه قاب سیم کارت و کپی کارت ملی، سیم کارت خود را فعال نمایید.

با فعال سازی سیم کارت از مزایای زیر بهره مند خواهید شد :

  • 5 گیگابایت اینترنت هدیه
  •  60 دقیقه مکالمه رایگان با تمام خطوط داخلی کشور
  • 60 پیامک رایگان به تمام خطوط داخلی کشور
  • 500 تومان اعتبار اولیه

برای کسب اطلاعات بیشتر جهت فعال سازی و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت ایرانسل و یا شماره 09366000000 تماس حاصل کنید.

پس از فعال سازی سیم کارت، بسته اینترنتی شما نیز فعال خواهد شد. در این مرحله می توانید با قرار دادن سیم کارت درون مودم، از اینترنت رایگان خود استفاده نمایید.

قرعه کشی ویژه آونگ

علاوه بر مزایای رایگان موجود در سیم کارت هدیه، می توانید با ثبت اطلاعات خود در فرم زیر، در قرعه کشی آونگ با هدایای ویژه شامل: مودم، پاوربانک و فلش نیز شرکت نمایید.

زمان قرعه کشی :

زمان این قرعه کشی به دلیل استقبال گسترده شما مشتریان عزیز در خرداد ماه سال 1402 خواهد بود و اسامی برنده شدگان نیز در همین صفحه اعلام می گردد. ضمناً با برنده شدگان قرعه کشی نیز تماس حاصل خواهد شد.

ثبت اطلاعات شما تکمیل شد.
ثبت اطلاعات شما با خطا مواجه شده است