طول عمر بسیار بالا:

اکثر کابل‌های شارژ ای دیتا مجهز به کانکتور های آلومینیومی هستند که دارای طول عمر فوق‌العاده بالای 10000 بار قطع و وصل هستند. کابل‌های ای دیتا پیش از اینکه به دست مصرف‌کننده برسند از 6 مرحله آزمایش به شدت سخت گیرانه عبور می‌کنند. تا دوام و مقاومت آن‌ها را تضمین شده باشد.

سیم‌های مسی با پوشش چند لایه:

کابل‌های شارژ ای دیتا به لطف بهره‌مندی از روکش چند لایه، سیم‌های انتقال دیتا و جریان را از آسیب محافظت کرده، در عین حال مانع تضعیف سیگنال و تداخل الکترومغناطیسی می‌شود. علاوه بر آن روکش بیرونی این کابل‌ها از روکش پلاستیک بافته شده و یا روکش  PVC بسیار مرغوب تهیه شده است که مانع از پارگی، پیچ‌خوردگی و تغییر شکل کابل می‌شود .

سیم‌های انتقال جریان  و انتقال دیتای کابل‌های ای دیتا از مس  مقاوم در برابر اکسیداسیون و با استانداردهای 22AWG و 28AWG ساخته شده تا بالاترین کیفیت  و سرعت را برای شما فراهم نماید.

شارژ سریع 2/4 آمپری

به لطف استفاده از سیم‌های مسی ضخیم 22AWG و باکیفیت‌ترین مواد اولیه در ساخت کابل‌های ای دیتا، قابلیت انتقال جریان تا 2.4 آمپر فراهم شده است تا شما بتوانید گوشی تلفن همراه و دستگاه‌های خود را در سریع‌ترین حالت ممکن و بدون هرگونه مشکلی شارژ نمایید.

کانکتور دوطرفه (ویژه کابل‌های میکرو USB)

کابل‌های ای دیتا به کانکتور USB دوطرفه مجهز می‌باشند تا شما همواره کابل خود را به درستی به دستگاه خود متصل کنید.

دارای گواهی MFI: ساخته شده بر اساس استانداردهای شرکت اپل

کابل‌های لایتنینگ ای دیتا دارای گواهی MFI می‌باشند و بر اساس استانداردهای شرکت اپل ساخته شده‌اند تا شما با اطمینان خاطر از کیفیت و کارایی آنها از گوشی و تبلت های اپل خود استفاده کنید.