ماژول فیبر سینگل مود مدل TEG311SM تندا

صفحه اصلی/تجهیزات سازمانی شبکه/سوییچ/مدیا کانورتر/ماژول فیبر سینگل مود مدل TEG311SM تندا

ماژول فیبر سینگل مود مدل TEG311SM تندا

  • مطابق با استاندارد IEEE802.3z
  • ترنسیور 1000Base-LX سینگل مود با درگاه LC
  • از حالت full-duplex پشتیبانی می کند
  • پشتیبانی از hot-plugging و auto-identification برای ماژول SFP
  • سازگاری با سوییچ های تندا که پورت SFP دارند

توضیحات

توضیحات محصول

TEG311SM تندا

ماژول فیبر سینگل مود

ماژول فیبر TEG311SM تندا یکی از محصولات این برند معتبر است. با استفاده از این ماژول می توانید زیرساخت شبکه خود را به فیبرنوری ارتقا دهید و همین امر موجب می شود تا سرعت انتقال اطلاعات و گستره پوشش دهی شبکه شما افزایش پیدا کند. این ماژول سازگار با استاندارد IEEE802.3z است و در مود 1310nm کار می کند. سایز کوچک آن به راحتی اجازه می دهد تا در داخل سوییچ جای بگیرد. انرژی مورد نیاز خود را از طریق سوییچ تامین می کند و به خوبی می تواند با سوییچ های تندا که دارای درگاه SFP هستند کار کند.

فروشندگان

خرید از فروشندگان

دانلودها

دانلود دیتاشیت TEG311SM

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر سینگل مود مدل TEG311SM تندا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Go to Top