ماژول فیبر مالتی مود DEM-211  

ماژول فیبر مالتی مود DEM-211  

  • پشتیبانی از استاندارد IEEE 802.3u
  • قابلیت Hot-Swappable
  • دارای گواهینامه های FDA, CDRH, TUV
  • حداکثر فاصله 2 کیلومتر
  • 3 سال گارانتی آونگ

توضیحات

توضیحات محصول

فرستنده و گیرنده چندحالته دی لینک مدل DEM-211

DEM-211 یک ترنسیور با کارایی بالا برای برنامه هایی است که نیاز به سرعت بالای فیبرنوری دارند.این مبدل ها hot-swappable هستند ( یعنی در حین کار دستگاه قابل جدا کردن و یا اتصال هستند ) .این مبدل ها از قابلیت Full duplex پیشتیبانی میکنند که سرعت را تا سقف 200Mbps  افزایش می دهد.این عملکرد بالا و قابل اعتماد برای انتقال اطلاعات در فواصل کوتاه،متوسط و بلند ، برای کارخانجات ، پردیس ها و شبکه های شهری بسیار مناسب است .

مبدل های ترکیبی پیشین فقط ار پورت های مسی گیگابیتی و یا پورت های SFP فیبر پشتیبانی میکردند. اما برای اتصالات 100Mbps فیبرنوری کارایی نداشتند. دی-لینک امروزه پورت مناسب برای فیبرنوری با سرعت 100Mbps  را در پورتهای ترکیبی سوییچ های جدید قرار داده است.دی-لینک در تلاش برای ارایه یک محصول کامل ،مبدل DEM-210 100BASE-FX SFP را طراحی کرده که قابل استفاده در پورت ترکیبی SFP در برخی از سوییچ هاست تا بتوانند از اتصال 100BASE-FX بهره مندشوند .این سوییچ دارای برد 2km برای سوییچ سری DES-12xx و DGS-36xx است.

اطلاعات بیشتر

کابل

Multi-Mode Fiber

نوع فیبر

62.5/125um Multi-Mode

حداکثر فاصله

2 km

استاندارد

802.3u 100BASE-FX

سرعت انتقال اطلاعات

100Mbps

نوع پورت

Duplex LC

طول موج

1310nm

خروجی فیبر نوری

Max. -14dBm, Min. -19dBm

توان خروجی

13dB

گواهینامه ها

FCC Class B, CE, ICES-003, VCCI

برند

D-link

نوع

ماژول فیبر

فروشندگان

خرید از فروشندگان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر مالتی مود DEM-211  ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Go to Top