ماژول فیبر سینگل مود DEM-210 دی-لینک

>ماژول فیبر سینگل مود DEM-210 دی-لینک
ماژول فیبر سینگل مود DEM-210 دی-لینک۱۳۹۷/۷/۱۵ ۱۴:۳۲:۳۴

Project Description

ماژول فیبر سینگل مود DEM-210 

  • پشتیبانی از استاندارد IEEE 802.3u

  • قابلیت Hot-Swappable

  • دارای گواهینامه های FDA, CDRH, TUV

  • حداکثر فاصله 15 کیلومتر

  • 3 سال گارانتی آونگ

کابلSingle-Mode Fiber
نوع فیبر9/125um Single-Mode
حداکثر فاصله 15km
استاندارد802.3u 100BASE-FX
سرعت انتقال اطلاعات100Mbps
نوع پورتDuplex LC
طول موج1310nm
خروجی فیبر نوریMax. -8dBm, Min. -15dBm
توان خروجی17dB
گواهینامه هاFCC Class B, CE, ICES-003, VCCI

توضیحات محصول

فرستنده و گیرنده تک حالت دی لینک مدل DEM-210

DEM-210 یک ترنسیور با کارایی بالا برای برنامه هایی است که نیاز به سرعت بالای فیبرنوری دارند.این مبدل ها hot-swappable هستند ( یعنی در حین کار دستگاه قابل جدا کردن و یا اتصال هستند ) .این مبدل ها از قابلیت Full duplex پیشتیبانی میکنند که سرعت را تا سقف 200Mbps  افزایش می دهد.

این عملکرد بالا و قابل اعتماد برای انتقال اطلاعات در فواصل کوتاه،متوسط و بلند ، برای کارخانجات ، پردیس ها و شبکه های شهری بسیار مناسب است .

مبدل های ترکیبی پیشین فقط ار پورت های مسی گیگابیتی و یا پورت های SFP فیبر پشتیبانی میکردند. اما برای اتصالات 100Mbps فیبرنوری کارایی نداشتند. دی-لینک امروزه پورت مناسب برای فیبرنوری با سرعت 100Mbps  را در پورتهای ترکیبی سوییچ های جدید قرار داده است.

دی-لینک در تلاش برای ارایه یک محصول کامل ،مبدل DEM-210 100BASE-FX SFP را طراحی کرده که قابل استفاده در پورت ترکیبی SFP در برخی از سوییچ هاست تا بتوانند از اتصال 100BASE-FX بهره مندشوند .

ثبت ديدگاه