ترانسیور Single Mode فیبر مدل DEM-310GT دی-لینک

صفحه اصلی/تجهیزات سازمانی شبکه/سوییچ/تجهیزات جانبی سوییچ/ترانسیور Single Mode فیبر مدل DEM-310GT دی-لینک

ترانسیور Single Mode فیبر مدل DEM-310GT دی-لینک

  • پشتیبانی از فیبر سینگل مود تا مسافت 10 کیلومتر
  • پشتیبانی از Hot pluggable
  • 3 سال گارانتی آونگ

توضیحات

توضیحات محصول

ترانسیور Single Mode فیبر مدل DEM-310GT دی-لینک

مبدل های گیگابیتی گیرنده/فرستنده هایی هستند که امکان اتصال سوییچ های گیگابیتی و سوییچ های 10/100Mbpsرا به وسیله پورت GBIC از طریق کابل فیبر برقرار میکنند.این ترنسیور های فیبر نوری دارای اتصالات LC هستند .

اطلاعات بیشتر

رابط سخت افزاری

1000BASE-LX port
Duplex LC connector

Fiber type

9um single-mode fiber up to 10 km

Wave length

1310nm

Power support

3.3V

Power budget

10.5dB

دیگر ویژگی ها

Hot pluggable
Full duplex operation
802.3x flow control support

برند

D-link

نوع

ماژول فیبر

فروشندگان

خرید از فروشندگان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ترانسیور Single Mode فیبر مدل DEM-310GT دی-لینک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Go to Top