ترانسیور Single Mode فیبر مدل DEM-310GT دی-لینک

  • پشتیبانی از فیبر سینگل مود تا مسافت 10 کیلومتر
  • پشتیبانی از Hot pluggable
  • 3 سال گارانتی آونگ

توضیحات

توضیحات محصول

ترانسیور Single Mode فیبر مدل DEM-310GT دی-لینک

مبدل های گیگابیتی گیرنده/فرستنده هایی هستند که امکان اتصال سوییچ های گیگابیتی و سوییچ های 10/100Mbpsرا به وسیله پورت GBIC از طریق کابل فیبر برقرار میکنند.این ترنسیور های فیبر نوری دارای اتصالات LC هستند .

اطلاعات بیشتر

رابط سخت افزاری

1000BASE-LX port
Duplex LC connector

Fiber type

9um single-mode fiber up to 10 km

Wave length

1310nm

Power support

3.3V

Power budget

10.5dB

دیگر ویژگی ها

Hot pluggable
Full duplex operation
802.3x flow control support

برند

نوع

فروشندگان

خرید از فروشندگان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ترانسیور Single Mode فیبر مدل DEM-310GT دی-لینک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Go to Top