ترانسیور Multi Mode فیبر مدل DEM-312GT2 دی-لینک

  • پشتیبانی از فیبر مالتی مود تا حداکثر مسافت ۲ کیلومتر
  • با سرعت انتقال اطلاعاتGigabite Full Duplex پهنای باند بالا در اختیار کسب و کارها قرار میگیرد
  • پشتیبانی از ویژگی Hot Pluggable که موجب می شود هنگامی که دستگاه روشن است بتوانید ماژول را از آن خارج نمایید موجب تسهیل نگهداری و تعمیر شبکه می شود
  • 3 سال گارانتی آونگ

توضیحات

توضیحات محصول

ماژول فیبر نوری مالتی مود 2 DEM-312GT

ترنسیور های SFP گیگابیتی دی-لینک از طریق درگاه های GBIC خود میتوانند به شبکه های Gigabit وFast Ethernet متصل شوند.به کمک این ترنسیور ها میتوان از طریق پورت های پر سرعت فیبر و یا کابلی شبکه های گیگابیتی را گسترش داد.ترنسیورهای فیبر نوری دارای کانکتور استاندارد LC Duplex هستند . ماژول DEM-312G2 دارای درگاه SFP با سرعت ۱ گیگابیتی است .

اطلاعات بیشتر

رابط سخت افزاری

Duplex LC connector

Fiber type

multi mode

Wave length

1310nm

Power support

3.3V

سرعت

1GB

دیگر ویژگی ها

Hot pluggable
Full duplex operation
IEEE802.3z 1000BASE-SX

مسافت

62.5/125um fiber: 1 km
50/125um fiber: 2 km

Single/Bi Direction

Single-direction

طول موج

1310nm

برند

نوع

فروشندگان

خرید از فروشندگان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ترانسیور Multi Mode فیبر مدل DEM-312GT2 دی-لینک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Go to Top