مبدل SFP مدل DMC-G01LC دی-لینک

مبدل SFP مدل DMC-G01LC دی-لینک

  • پشتیبانی از سرعت های مختلف پورت شبکه
  • پشتیبانی از سرعت های مختلف پورت SFP
  • پشتیبانی از hot-swappable برای مطابقت با نوع فیبر مناسب
  • بدنه فلزی، طراحی بدون فن
  • 3 سال گارانتی آونگ

توضیحات

توضیحات محصول

DMC-G01LC یک مبدل برای تبدیل کابل شبکه به فیبر نوری است .فیبر نوری امکان اتصالان فوق پر سرعت و مسافت طولانی را ایجاد میکند. این مبدل به راحتی نصب و راه اندازی میشود. با نصب این مبدل به راحتی میتوانید از مزایای فیبرنوری بهره مند شوید
به جای سرمایه گذاری قابل توجه برای تهیه کل یک شاسی ، یک مبدل Standalone به تنهایی امکان استفاده از فیبرنوری را برایتان فراهم میسازد .
استفاده از فیبرنوری ،گسترش شبکه تا مسافت 10 کیلومتر را ممکن میکند.

اطلاعات بیشتر

Specification
Maximum Forwarding Rate

10Mbps: 14, 880 pps
100Mbps: 148,800 pps
1000Mbps: 1,488,000 pps

Forwarding mode

Cut-Through

Packet Buffer Memory

256Kbits

ظرفیت سوییچ

2Gbps

منبع تغذیه

آداپتور 5V/1A
ErP compliant

EMI

CE class A, FCC class A, VCCI class A, BSMI class A

Safety

LVD, UL/cUL

استانداردها

IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
IEEE 802.3ab

قابلیت های LAN

یک پورت شبکه گیگابیتی
Auto-Negotiation for each port
Full-Duplex operation at 1000 Mbps
Half/Full-Duplex operation at 10/100 Mbps
Back pressure at Half-Duplex operation
Auto MDI/MDIX
Wire speed reception and transmission
Supports Jumbo frames up to 9216 bytes at 1000 Mbps
(LLR (Link Loss Return
(LLCF (Link Loss Carry Forward

برند

D-link

درگاه ها

SFP

سرعت پورت اترنت

1 Gbps

نوع فیبر

Multi Mode, Single Mode

فروشندگان

خرید از فروشندگان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مبدل SFP مدل DMC-G01LC دی-لینک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Go to Top