مبدل هوشمند مدل DMC-1580SC دی-لینک

  • مبدل هوشمند 10/100BASE-TX به 100BASE-FX Fast Ethernet single-mode fiber
  • پشتیبانی از فیبر سینگل مود با کانکتور SC
  • LED های نشان دهنده وضعیت در جلوی ماژول
  • 3 سال گارانتی آونگ

توضیحات

توضیحات محصول

مبدل هوشمند اترنت به فیبر مدل DMC-1580SC

مبدل DMC-1580SC از قابلیت هایی مانند LLCF, LLR,store-and-forward mechanism, back-pressure و 802.3x flow control پیشتیبانی میکند.این مبدل سیگنال های10/100BASE-TX Fast Ethernet را به امواج فیبر سینگل مود تبدیل میکند .حداکثر مسافت فیبر قابل استفاده ۸۰ متر است.دو پورت Rj-45 و پورت فیبر با کانکتور SC در این دستگاه تعبیه شده است.

اطلاعات بیشتر

نشانگر های LED

Power
( Speed (for twisted-pair port)
(Full Duplex/Collision (for twisted-pair and fiber ports
( LINK/ACT (for twisted-pair and fiber ports
( Fail (for twisted-pair and fiber ports

منبع تغذیه

7.5V 1.5A
Through external power adapter

مصرف انرژی

7.2watts max.

وزن

۳۰۵ گرم

ابعاد

120x 88 x 25 mm

برند

D-link

درگاه ها

SC

سرعت پورت اترنت

100 Mbps

نوع فیبر

Single Mode

فروشندگان

خرید از فروشندگان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مبدل هوشمند مدل DMC-1580SC دی-لینک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Go to Top