مبدل فیبر سینگل مود و مولتی مود مدل DMC-805G دی-لینک

صفحه اصلی/تجهیزات سازمانی شبکه/سوییچ/مدیا کانورتر/مبدل فیبر سینگل مود و مولتی مود مدل DMC-805G دی-لینک

مبدل فیبر سینگل مود و مولتی مود مدل DMC-805G دی-لینک

  • قابلیت تبدیل 1000Base-T به SFP Mini GBIC
  • برد 10 کیلومتر
  • Auto MDI/MDIX برای پورت TX
  • 3 سال گارانتی آونگ

توضیحات

توضیحات محصول

این مبدل سیکنال های 1000BASE-T را به سیگنال های فیبر 1000BASE-SX/LX multi-mode/single-mode تبدیل میکند .  برای فیبر 1000BASE-SX بیشترین مسافت 550 متر و برای فیبر 1000BASE-LX بیشتری مسافت 20 کیلومتر است.
دستگاه دارای یک درگاه RJ-45  و یک پورت (SFP (mini GBIC است .

اطلاعات بیشتر

Specification
رابط ها

RJ-45
(LC (to SFP transceiver

نشانگر LED

Power
Link/Act

منبع تغذیه

آداپتور 7.5V 1.5A

(Emission (EMI

– FCC Class B
– VCCI Class B
– CE Class B

برند

D-link

درگاه ها

LC

سرعت پورت اترنت

1 Gbps

نوع فیبر

Multi Mode, Single Mode

فروشندگان

خرید از فروشندگان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مبدل فیبر سینگل مود و مولتی مود مدل DMC-805G دی-لینک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Go to Top