عیب یابی وای فای wifi گوشی های اندرویدی

عیب یابی وای فای wifi گوشی های اندرویدی

اگر گوشی اندروید شما در متصل شدن به شبکه ی wifi یا حفظ اتصال  با شبکه دچار مشکل است، مشکل روشن نشدن وایفای دارید، وایفای آن قطع و وصل می شود یا مشکل پیدا نکردن وای فای اندروید دارید، فکر نکنید که تنها کسی هستید که با این مشکل مواجه می شوید. برخی راه حل ها هستند که به شما در مواجه شدن با این مشکل کمک می کنند.  در زیر برنامه های (application) WiFi Fixer، Fix My WiFi، FXR WiFi Fix and Rescue، 1Tap WiFi Repair Lite، WiFi Connection Fixer  را که به شما در متصل شدن به شبکه ی wifi کمک می کند لیست کرده ایم.

WiFi Fixer

اکسس پوینت کنترلر AC3000 (IP-COM access point controller) می تواند در حمل و نقل متمرکز و از رومینگ سریع لایه ی 2 و لایه 3 پشتیبانی کند، تا بتواند مشکل رومینگ بین access point  را حل کند. عملکرد رومینگ سریع به ترمینال (کاربرهای)  بی سیم اجازه می دهد، بدون در نظر گرفتن فرآیند کامل تصدیق (password) 802.1X، در بازه ی زمانی 50 میلی ثانیه ای ،از یک اکسس پوینت به اکسس پوینت دیگر برود.

اکسس پوینت کنترلر

Fix My WiFi

برنامه ی fix my WiFi به صورت اتوماتیک مشکلات رایج زیر که درهنگام اتصال به وای فای اتفاق می افتد را رفع میکند. مشکلات اتصال مجدد به اکسس پوینت یا قطع اتصال، از دست دادن سیگنال WiFi هنگامی که دستگاه از وایفای استفاده نمی کند و همچنین ایجاد یک قفل انتخابی  WiFi هنگامی که یک اکسس پوینت در دسترس وجود دارد، ولی دستگاه قصد ندارند به شبکه متصل شود. این اپلیکیشن یک اصلاح اجباری در صفحه ی اصلی ایجاد می کند (بدون اینکه نیاز به اصلاح دستی ویدجت ) باشد.

application fix my WiFi

FXR WiFi Fix and Rescue

برنامه ی اصلاح و نجات FXR WiFi یک راه حل نهایی است که در علاوه بر سهولت استفاده، یک برنامه ی نجات دهنده نیز است. این برنامه می تواند یک ارتباط شبکه ی وای فای مشکل دار را هنگامی که اتصال وای فای شما قطع می شود تعمیر کند. در بیشتر موارد مشکل وایرلس اندروید از باگ ها است که منجر به مشکل مداوم می شود، و FACTORY RESET  عموما نخستین انتخاب برای بازگرداندن اتصال و ارتباط است. اما، ارزش دارد که قبل از FACTORY RESET این برنامه را امتحان کنید.

FXR WiFi Fix and Rescue

1Tap WiFi Repair Lite

1Tap WiFi Repair Lite یکی از بهترین ابزار های وای فای است که برای دستگاه های اندرویدی استفاده می شود و با refresh کردن اتصالات، WiFi را اجرا می کند. این app سیستم اندروید شما را مجبور می کند تا اتصالات WiFi را reset کند و این بسیاری از مشکلات که مرتبط به اتصال به شبکه است را حل می کند در نتیجه application هنگامی که شبکه را refresh  کرده و مشکل را حل کرده است بسته می شود. این app  همچنین ورژن premium دارد که درای یک صفحه ی  اصلی اصلاح widget است و همچنین تبلیغات را نیز حذف می کند.

1 WiFi Repair Lite ضربه بزنید

WiFi Connection Fixer

اپلیکیشن WiFi Connection Fixer خطاهای اتصال ضعیف اینترنت را بر روی دستگاه ها اندروید اصلاح می کند، ولی لازم است که ابزار root شود. اگر قادر نیستید که به وای فای متصل بشوید با استفاده ازاین app  قادر خواهید بود بدون نیاز به reboot و تنها با یک کلیک به وایفای متصل شوید. یک نسخه ی از این app موجود است که دارای ویژگی اصلاح خودکار و بازکردن app و خروج اتوماتیک از این برنامه نیز است.

WiFi Connection تعمیر

نتیجه گیری :

اگر شما در اتصال به شبکه ی WiFi دچار مشکل هستید یا دستگاه شما به WiFi متصل است ولی عملکرد آن درست نیست، شما می توانید با نصب کردن این اپلیکیشن ها بدون صرف انرژی زیادی مشکل خود را رفع کنید. این اپلیکیشن ها در رفع کردن مشکل وایفای (wifi) و حفظ اتصال به شبکه عموما سودمند هستند.