پچ کورد LC-LC داپلکس مالتی مود OM3 مدل ACTFP2L1M35MXX اکتاسی اشنایدر

  • پچ کورد فیبر نوری مالتی مود
  • کانکتور LC-LC
  • طول 1 متر، 2 متر،3 متر و 5 متری

توضیحات

توضیحات محصول

پچ کورد فیبرنوری مالتی مود ACTFP2L1M35MXX  اکتاسی

پچ کورد های فیبر نوری برای ایجاد اتصال بین تجهیزات پسیو و اکتیو در شبکه مورد استفاده قرار می گیرند. اکتاسی دارای طیف وسیعی از محصولات فیبرنوری هستند. از جمله  ACTFP2L1M35MXX فیبرنوری مالتی مود داپلکس که در متراژ های 1متر،2 متر،3 متر و 5 متری وجود دارد. از ویژگی های این پچ کورد می توان به کانکتورهای استاندارد کارخانه ای، جنس کانکتور سرامیکی و کانکتورهای LC اشاره کرد.

اطلاعات بیشتر

نوع محصول

پچ کورد فیبرنوری

fibre performance

OM3 : 50/125 µm

جنس

Ceramic : LC connector ferrule

return loss

LC : >= 30 dB @ 1300 nm
LC : >= 30 dB @ 850 nm

pulling force

66N

crush resistance

1000N/m

bandwidth

500Hz at 1300 nm
1500Hz at 850 nm

bending radius

32mm dynamic
16mm static

insertion loss

0.2B 1300 nm LC=>
0.2dB 850 nm LC=>

کانکتور

LC

exchange mode

Duplex

دسته بندی

پچ کورد

برند

Schneider

نوع

Multi Mode

کانکتور

LC

متراژ

1m, 2m, 3m, 5m

فروشندگان

خرید از فروشندگان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد LC-LC داپلکس مالتی مود OM3 مدل ACTFP2L1M35MXX اکتاسی اشنایدر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Go to Top