پچ کورد LC-SC داپلکس سینگل مود OS2 مدل ACTFP2CL1S19SXX اکتاسی اشنایدر

>پچ کورد LC-SC داپلکس سینگل مود OS2 مدل ACTFP2CL1S19SXX اکتاسی اشنایدر
پچ کورد LC-SC داپلکس سینگل مود OS2 مدل ACTFP2CL1S19SXX اکتاسی اشنایدر۱۳۹۷/۱۲/۶ ۱۲:۱۸:۵۵

Project Description

پچ کورد LC-SC داپلکس سینگل مود OS2 مدل ACTFP2CL1S19SXX 

  • پچ کورد فیبر نوری سینگل مود

  • کانکتور LC-SC

  • طول 1 متر، 3 متر و 5 متری

دسته بندیاکتاسی
نوع محصولپچ کورد فیبرنوری سینگل مود
fibre performanceOS1/OS2 : 9/125 µm
جنس محصولCeramic : SC connector ferrule
Ceramic : LC connector ferrule
return lossSC : >= 50 dB @ 1550 nm
SC : >= 50 dB @ 1310 nm
LC : >= 50 dB @ 1550 nm
LC : >= 50 dB @ 1310 nm
pulling force66N
crush resistance1000N/m
bending radius32mm dynamic
16mm static
insertion loss 0.2dB 1550 nm SC=>
0.2dB 1310 nm SC=>
0.2dB 1550 nm LC=>
0.2dB 1310 nm LC=>
کانکتورLC, SC
رنگ بندیYellow : sheath
Blue : SC duplex housing
Blue : SC duplex boot
Blue : SC duplex clip
White : LC duplex boot
Blue : LC duplex housing
Blue : LC duplex clip
طول کابل1 متر
3 متر
5 متر
استانداردهاFlame retardance : IEC 60332-1
Fibre performance : IEC 60793-2-10 Type B1.3
Fibre performance : ITU G.652.D
Fire retardance : IEC 60332-3C
LC connector : IEC 61754-20 Ed.2
SC connector : TIA/EIA-604-3
SC connector : IEC 61754-4 Ed.2
Fibre performance : TIA/EIA-568-C.3
LSZH : IEC 60754-1
LSZH : IEC 60754-2
LSZH : IEC 61034
Flame retardance : UL 94 V0
Fibre performance : ISO/IEC 11801:2011 Ed.2.2 OS2
LC connector : TIA/EIA-604-10 A

توضیحات محصول

پچ کورد فیبرنوری سینگل مود ACTFP2CL1S19SXX  اکتاسی

پچ کورد های فیبر نوری برای ایجاد اتصال بین تجهیزات پسیو و اکتیو در شبکه مورد استفاده قرار می گیرند. اکتاسی دارای طیف وسیعی از محصولات فیبرنوری هستند. از جمله  ACTFP2CL1S19SXX  فیبرنوری سینگل مود داپلکس که در متراژ های 1متر، 3 متر و 5 متری وجود دارد. از ویژگی های این پچ کورد می توان به کانکتورهای استاندارد کارخانه ای، جنس کانکتور سرامیکی و کانکتورهای LC و SC اشاره کرد.

ثبت ديدگاه