پچ کورد LC-SC داپلکس مالتی مود OM2 مدل ACTFP2CL1M25MXX اکتاسی اشنایدر

>پچ کورد LC-SC داپلکس مالتی مود OM2 مدل ACTFP2CL1M25MXX اکتاسی اشنایدر
مقایسه محصول
پچ کورد LC-SC داپلکس مالتی مود OM2 مدل ACTFP2CL1M25MXX اکتاسی اشنایدر۱۳۹۷/۱۲/۶ ۱۳:۵۲:۴۸

Project Description

پچ کورد LC-SC داپلکس مالتی مود OM2 مدل ACTFP2CL1M25MXX 

  • پچ کورد فیبر نوری مالتی مود

  • کانکتور LC-SC

  • طول 1 متر، 3 متر و 5 متری

دسته بندیاکتاسی
نوع محصولFibre optic patch cord multi mode
عملکرد فیبرOM2 : 50/125 µm
number of matings 500cycles=<
تعداد فیبرنوری2
cable outer diameter3.4mm 2
return lossSC : >= 30 dB @ 1300 nm
pulling force66N
crush resistance100N/m
پهنای باند500MHz at 850 nm
کانکتورLC , SC

توضیحات محصول

پچ کورد فیبرنوری مالتی مود ACTFP2CL1M25MXX  اکتاسی

پچ کورد های فیبر نوری برای ایجاد اتصال بین تجهیزات پسیو و اکتیو در شبکه مورد استفاده قرار می گیرند. اکتاسی دارای طیف وسیعی از محصولات فیبرنوری هستند. از جمله  ACTFP2CL1M25MXX فیبرنوری مالتی مود داپلکس که در متراژ های 1متر، 3 متر و 5 متری وجود دارد. از ویژگی های این پچ کورد می توان به کانکتورهای استاندارد کارخانه ای، جنس کانکتور سرامیکی و کانکتورهای LC و SC اشاره کرد.

ثبت ديدگاه