ترنسیور سینگل مود 10G مدل DEM-432XT دی-لینک

  • Hot pluggable
  • پشتیبانی از اترنت 10G
  • سازگار با RoHS
  • 3 سال گارانتی آونگ

توضیحات

توضیحات محصول

ترنسیور 10G مدل DEM-432XT دی-لینک

DEM-432XT یکی از سری ماژول های +10G SFP است که قابلیت Hot Swap دارند. این ماژول ها روی اسلات + SFP سوییچ ها نصب می شوند و از سرعت 10G پشتیبانی میکنند. این فرستنده ها طیف گسترده ای از اتصالات را به کاربران پیشنهاد میدهند که برای دیتا سنترها، کابل کشی های حرفه ای و ارایه دهندگان خدمات اینترنتی گزینه های مناسبی هستند.

SFP بهبود یافته

این ترنسیورها از فرم فکتور های بهبودیافته SFP استفاده می کنند. SFP از سایر فرم فکتور ها مانند Xenpak, X2, و  10G XFP کوچک تر است که موجب کاهش هزینه ها، کاهش میزان اختلال در برق رسانی و تراکم پورت بالا می شود. این ماژول ها سیگنال ها را برای ارسال در شبکه تقویت میکنند و بر عکس برای پورتی در شبکه که اطلاعات را دریافت میکند هم همین کار را انجام میدهد.

Hot Pluggable

تمام ترنسیورهای دی-لینک Hot Pluggable هستند. شما میتوانید در حالیکه سیستم روشن است بدون اینکه دچار مشکل شود ترنسیور را نصب کنید. این ویژگی موجب می شود که ماژول ها بدون خللی در شبکه اضافه و یا برداشته شوند.

سرعت 10 گیگابیت

تمام ترنسیورهای این سری از سرعت 10G پشتیبانی میکنند در نتیجه سرعت انتقال اطلاعات تا سقف 10 گیگابیت در ثانیه افزایش می یابد. این سرعت 10 برابر بیشتر از اترنت های گیگابیتی است . سرعت انتقال اطلاعات را افزایش می دهد و بسیار برای کاربردهای تجاری مناسب است.

اطلاعات بیشتر

استاندارد

IEEE-802.3ae
10GBASE-LR

فرم فکتور

+SFP

Fibre Channel FC-PI Standard

1200-SM-LL-L

حداکثر طول کابل

10km

نوع فیبر

Single-Mode

Connector

Duplex LC Connector

Wavelength

1310nm

Sensitivity

-12.6dBm

Cable Type

Single-mode 9/125 um fiber

Maximum Input Current

3.3V: 300 mA

برند

D-link

نوع

ماژول فیبر

فروشندگان

خرید از فروشندگان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ترنسیور سینگل مود 10G مدل DEM-432XT دی-لینک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Go to Top