ترنسیور مدل DEM-43XXT دی-لینک

ترنسیور مدل DEM-43XXT دی-لینک

  • دارای ویژگی مانیتورینگ لحظه ای (Digital Diagnostics Monitoring (DDM
  • قابلیت Hot-pluggable
  • قابلیت انتقال WDM دو جهته
  • پشتیبانی از 10G Ethernet
  • سازگار با استاندارهای IEEE802.3ae and 802.3aq

توضیحات

توضیحات محصول

ترانسیور مدل DEM-43XXT

DEM-43XXT ترنسیوری است که از +SFP استفاده می کند. +SFP از ماژول های دیگر همانند Xenpak , X2 و 10G XFP کوچک تر است و هزینه های پایین تر، توزیع توان کمتر و تراکم پورت بالاتر را تضمین می کند. این ترنسیور تقویت سیگنال مورد نیاز برای ارسال و دریافت دیتا در کابل های شبکه برای پورت ها را فراهم می کند.

تمام ترنسیورهای دی لینک، Hot-pluggable هستند، به این معنی که می توانید زمانی که سیستم روشن است یک ترنسیور را وصل کنید. این ویژگی این اجازه را به ماژول ها می دهد تا بدون هیچ وقفه ای در کار شبکه اضافه یا حذف شوند.DEM-43XXT دارای ویژگی Digital Diagnostics Monitoring (DDM) می باشد. با استفاده از DDM پارامترهای اساسی مانیتورینگ لحظه ای شامل توان دریافت و ارسال، دما و ولتاژ قابل نمایش است. این ویژگی این اجازه را برای مانیتورینگ مناسب اتصال فیبر ماژول و شناسایی سریع مشکلات می دهد.

دیگر ویژگی این ترنسیور قابلیت انتقال WDM دو جهته می باشد. WDM دو جهته این اجازه را به داده می دهد که دیتا به صورت همزمان در دو جهت بر روی کابلهای فیبر ارسال شود. این امکان باعث اختصاص بیشتر پهنای باند بر روی کابل های فیبری و صرفه جویی در هزینه می شود.

اطلاعات بیشتر

استانداردها

<strong>Standard Compliance</strong>
IEEE-802.3ae and 10GBASE-LR

<strong>Form Factor Type</strong>
+SFP

<strong>Fibre Channel FC-PI Standard </strong>
1200-SM-LL-L

<strong>Fiber Media Support</strong>
Single-Mode

ویژگی ها

Hot Pluggable
MSA Compliant
RoHS Compliant

سرعت انتقال دیتا

10Gbps

نوع کانکتور

Duplex LC Connector

قابلیت اطمینان

MTBF: More than 1,500,00 Hours

شرایط محیطی

Operating Temperature: -5 to 70 °C
Storage Temperature: -40 to 85 °C
Operating Humidity: 0 to 85%
Storage Humidity: 0 to 85%

Emission(EMI) and Safety

EMI: CE, FCC, VCCI
Safety: UL, TUV, CDRH

برند

D-link

نوع

ماژول فیبر

فروشندگان

خرید از فروشندگان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ترنسیور مدل DEM-43XXT دی-لینک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Go to Top