پچ کورد سینگل مود داپلکس مدل NCB-FS09D-****-2 دی لینک

  • پچ کورد فیبر نوری سینگل مود
  • دارای کانکتورهای LC,FC,SC
  • کانکتورهای با دقت بالا برای اتصال باکیفیت

توضیحات

توضیحات محصول

پچ کورد سینگل مود داپلکس مدل NCB-FS09D-****-2

دی لینک ارائه دهنده ی پچ کوردهای سیمپلکس و داپلکس استاندارد با انواع کانکتورها و مشخصات متنوع است

پچ کورد سینگل مود داپلکس دی لینک مدل NCB-FS09D-****-2  از جمله ی این محصولات است .

اطلاعات بیشتر

فیبر نوری

Corning single-mode
G652D, G657A, G657B

نوع کابل

PVC(standard) & LSZH (Low Smoking Zero Halogen) on request
0.9mm/2.0mm/3.0mm Simplex & Duplex

طول و رنگ کابل

Yellow for single mode, orange for multi-mode & aqua for OM3 1m, 2m and 3m. Other lengths on request.

مشخصات مکانیکی

<strong>Ferrule</strong>
(Ceramic, (MTRJ: PS-Polyphenylene Sulphide

<strong>Fiber Height</strong>
±100nm

دسته بندی

پچ کورد

برند

D-link

نوع

Multi Mode, Single Mode

کانکتور

SC/FC/LC

متراژ

1m, 2m, 3m

فروشندگان

خرید از فروشندگان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد سینگل مود داپلکس مدل NCB-FS09D-****-2 دی لینک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Go to Top