>پچ کورد سینگل مود داپلکس مدل NCB-FS09D-XXXX-2 دی لینک
پچ کورد سینگل مود داپلکس مدل NCB-FS09D-XXXX-2 دی لینک۱۳۹۷/۱۲/۱۸ ۲۰:۳۸:۵۷

Project Description

پچ کورد سینگل مود داپلکس مدل NCB-FS09D-XXXX-2

  • پچ کورد فیبر نوری سینگل مود

  • دارای کانکتورهای LC,FC,SC

  • کانکتورهای با دقت بالا برای اتصال باکیفیت

نوع کانکتورSC/FC/LC
فیبر نوریCorning single-mode
G652D, G657A, G657B
نوع کابلPVC(standard) & LSZH (Low Smoking Zero Halogen) on request
0.9mm/2.0mm/3.0mm Simplex & Duplex
طول و رنگ کابلYellow for single mode, orange for multi-mode & aqua for OM3 1m, 2m and 3m. Other lengths on request.
مشخصات مکانیکیFerrule
(Ceramic, (MTRJ: PS-Polyphenylene Sulphide

Fiber Height
±100nm

توضیحات محصول

پچ کورد سینگل مود داپلکس مدل NCB-FS09D-XXXX-2

دی لینک ارائه دهنده ی پچ کوردهای سیمپلکس و داپلکس استاندارد با انواع کانکتورها و مشخصات متنوع است

پچ کورد سینگل مود داپلکس دی لینک مدل NCB-FS09D-XXXX-2  از جمله ی این محصولات است .

ثبت ديدگاه