مبدل فیبر نوری به پورت شبکه DMC-1530SC دی-لینک

صفحه اصلی/تجهیزات سازمانی شبکه/سوییچ/مدیا کانورتر/مبدل فیبر نوری به پورت شبکه DMC-1530SC دی-لینک

مبدل فیبر نوری به پورت شبکه DMC-1530SC دی-لینک

  • 1 پورت شبکه 10/100Mbps
  • 1 پورت فیبر نوری SC
  • پاور ورودی 7.5V DC, 1.5A
  • قابل نصب در شاسی
  • 3 سال گارانتی آونگ

توضیحات

توضیحات محصول

این مبدل دی لینک از نوع مبدل سیگنال شبکه به فیبر نوری چند حالته و بالعکس (Media Converter) است. روی پنل جلویی دستگاه، پورت شبکه 10/100 مگابیتی و درگاه فیبر نوری تک حالته قرار دارد و در قسمت پشتی هم آداپتور برق ورودی تعبیه شده است.
از طریق مبدل DMC-1530SC امکان طولانی کردن دامنه انتقال تا 30 کیلومتر را خواهید داشت. این مبدل دارای نشانگر LED بوده که کاربر را از وضعیت اتصال مطلع می کند.

اطلاعات بیشتر

Specification
رابط های دستگاه

RJ-45, SC

EMI Compatiblity

FCC Class B
VCCI Class B
CE Class B

Flow Control

YES , Back-pressure & IEEE 802.3x Flow Control

منبع تغذیه

آداپتور 7.5V/1.5A

کابل

10/100Mbps
10BASE-T/100BASETX
100BASE-FX

مسافت

30Km

نوع کانکتور فیبر

SC

نشانگر LED

Power
( 100Mbps Speed (for twisted-pair port
(Full Duplex/Collision (for twisted-pair and fiber ports
(LINK/ACT (for twisted-pair port

برند

D-link

درگاه ها

SC

سرعت پورت اترنت

100 Mbps

نوع فیبر

Single Mode

فروشندگان

خرید از فروشندگان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مبدل فیبر نوری به پورت شبکه DMC-1530SC دی-لینک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Go to Top