مبدل فیبرنوری سینگل مود DMC-540SSC دی لینک

  • دو درگاه 10/100Mbps Ethernet
  • دو درگاه 100Mbps fiber optic
  • نصب و راه اندازی آسان، عدم نیاز به نصب نرم افزار
  • قابل استفاده به صورت مستقل یا به همراه DMC-1014

توضیحات

توضیحات محصول

DMC-540SSC  یکی ار محصولات سری DMC است.  این سری دی لینک شامل مدیا کانورتر و کیس هایی است که به صورت مستقل ( standalone) و Plug & Play قابل راه اندازی هستند. این محصولات می توانند به راحتی در ایجاد یک شبکه جدید کمک کنند و یا شبکه فعلی شما را گسترش دهند.

مبدل فیبرنوری سینگل مود DMC-540SSC  دی لینک

مدیا کانورتر سینگل مود DMC-300MSC-2 دارای یک پورت فست اترنت  (100Base-TX) و یک درگاه فیبرنوری SC با سرعت 100 مگابیت بر ثانیه (100Base-FX Single-mode Fiber (SC)) است . این مبدل قابلیت کار کردن در حالت Half و full-duplex را دارد. همچنین از ویژگی Auto-MDI/MDIX  پشتیبانی می کند. می توان این محصول دی لینک را به صورت جداگانه و مستقل و یا در کنار کیس DMC-1014 استفاده کرد. در کیس DMC-1014 میتوان چندین مدیا کانورتر را در کنار یکدیگر نصب و استفاده کرد.

طول موج فیبر در این محصول 1310nm است . با استفاده از این محصول می توانید مسافت ارسال اطلاعات را تا 40 کیلومتر افزایش دهید.

اتصال شبکه مسی به فیبرنوری

مبدل های سری DMC دی لینک که مدیا کانورتر DMC-540SSC از جمله آنهاست، دارای تنوع بالایی هستند. از آن جمله می توان به مالتی مود، سینگل مود و یا کابل های تک رشته ای (single-strand fiber cable) اشاره کرد. علاوه بر این سری DMC از طیف گسترده ای از فواصل پشتیبانی می کنند و به خوبی پاسخگوی راهکارهای متفاوت تبدیل اترنت به فیبرنوری هستند.

اطلاعات بیشتر

رابط کاربری

1x 10/100BASE-TX RJ-45 port
1x 100BASE-FX SC port

استانداردها

IEEE 802.3 for 10BASE-T/F
IEEE 802.3u for 100BASE-TX/FX

رسانه انتقال اطلاعات

(10BASE-T: 2-pair Cat. 3/4/5/5e, Unshielded Twisted Pair (UTP
(up to 100 m)
10/100BASE-TX: 2-pair Cat. 5/5e, Unshielded Twisted Pair
(UTP) (up to 100 m)
100BASE-FX: Multi-mode fiber optic cable with SC connector
(up to 2 km)

رابط تبادل رسانه ( Media Exchange Interface)

Auto-MDI/MDIX

متد انتقال

Store-and-forward

نرخ فورواردینگ

Full wire-speed forwarding rate

منبع تغذیه

5V/1 A external power adapter

دمای محیطی

Operating: 0 °C to 60 °C
Storage: -20 °C to 70 °C

رطوبت

5%to 90% RH, non-condensing

ابعاد

95-70-26 میلیمتر

طول موج فیبر

1310nm

طول فیبرنوری

Up to 2 km

تاییدیه ها

FCC
CE
VCCI

نشانگر LED

Power
(Speed (for twisted pair ports
(Full-duplex/Collision (for twisted pair and fiber ports
(LINK/ACT (for twisted pair ports

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مبدل فیبرنوری سینگل مود DMC-540SSC دی لینک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Go to Top