مدیا کانورتر DMC-820SSC دی لینک

  • پشتیبانی از کابل فیبر نوری Single-mode تا مسافت حداکثر 20 کیلومتر
  • 1 پورت 10/100/1000BASE-T RJ-45 
  • 1 پورت 1000BASE-SX/LX SC SFP
  • Auto-MDI/MDIX
  • Full-duplex
  • قابلیت استفاده به عنوان دستگاه مستقل و یا نصب فشرده چند دستگاه روی یک شاسی
  • طول موج سیگنال فیبر: 1310 نانومتر

مقایسه

توضیحات

  • تنوع بالا

    پشتیبانی از طیف گسترده‌ای از مدیا کانورترهای تک کاناله، مناسب برای ساخت و توسعه شبکه بر اساس سرعت و طول کابل.

  • حداکثر آپ تایم

    پشتیبانی از ویژگی‌های عیب‌یابی هوشمند مانند LLCF و LLR برای تشخیص آسان و رفع سریع مشکلات در شبکه.

  • ذخیره‌سازی و مدیریت

    قابلیت نصب حداکثر 14 مبدل رسانه در یک شاسی DMC-1014 برای کاهش فضای اشغالی.

انعطاف بیشتر در تبدیل رسانه (مدیا کانورژن)

مدیا کانورترها، وظیفه تبدیل سیگنال‌های یک مدیای خاص جهت ارسال به یک مدیای دیگر را برعهده دارند. این سری از مبدل‌های رسانه، سیگنال‌های اترنت مسی 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه را به سیگنال‌های فیبر نوری 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه تبدیل می‌کنند.

این انعطاف‌پذیری در تبدیل سیگنال، به شما این امکان را می‌دهد که شبکه را با به‌ کارگیری کابل‌های فیبر نوری با فواصل طولانی‌تر و پرسرعت بین دستگاه‌هایی که قبلاً با کابل‌های اترنت کوتاه مانند کابل‌های زوج تابیده Cat.6 به هم متصل می‌شدند، توسعه دهید.

روش های نصب مخصوص

مجموعه محصولات سری DMC شامل طیف گسترده‌ای از مدیا کانورترهای مستقل و همچنین شاسی مدیا کانورتر DMC-1014 است که می‌تواند حداکثر تا 14 مبدل رسانه را در خود جای دهد.

شما می‌توانید برای شروع از یک مدیا کانورتر، مجهز به محفظه و منبع تغذیه AC برای شبکه خود استفاده کنید. با توسعه شبکه و افزایش نیاز به مبدل، می‌توانید DMC-1014 را در رک تجهیزات شبکه نصب کرده و به راحتی همه مبدل‌های رسانه را در یک شاسی قرار دهید.

محفظه هر مدیا کانورتر را می‌توان به راحتی جدا کرده و آن را در کنار سایر مبدل‌ها در یک شاسی نصب نمود. سپس ماژول مبدل نهایی را به یک منبع تغذیه برای تأمین انرژی همه مبدل‌ها، متصل کرد.

اطلاعات بیشتر

رابط

1x 10/100/1000BASE-T RJ-45 port
1x 1000BASE-SX/LX SC SFP port

Media Exchange Interface

Auto-MDI/MDIX

متد انتقال

Store-and-forward

ظرفیت فورواردینگ

Full wire-speed forwarding rate

منبع تغذیه

5V/1 A external power adapter

دمای محیطی

Operating: 0 °C to 60 °C
Storage: -20 °C to 70 °C

رطوبت

5%to 90% RH, non-condensing

ابعاد

95*70*26 میلیمتر

تاییدیه ها

FCC
CE
VCCI

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مدیا کانورتر DMC-820SSC دی لینک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عنوان

Go to Top