کابل فیبرنوری 6 کور مالتی مود مدل ACTNDTB06MM5FR اشنایدر

صفحه اصلی/تجهیزات سازمانی شبکه/تجهیزات زیرساخت/تجهیزات فیبر نوری/کابل فیبرنوری 6 کور مالتی مود مدل ACTNDTB06MM5FR اشنایدر

کابل فیبرنوری 6 کور مالتی مود مدل ACTNDTB06MM5FR اشنایدر

  • کابل 6 کور مالتی مد
  • ضخامت 50 میکرون
  • جهت استفاده در داخل ساختمان

توضیحات

توضیحات محصول

کابل فیبرنوری 6 کور مالتی مود مدل ACTNDTB06MM5FR

برند اشنایدر محصولات متنوعی در حوزه پسیو دارد . از جمله می توان به  ACTNDTB06MM5FR اشاره کرد. کابل فیبرنوری با ضخامت 50 میکرون دارای 6 کور مالتی مد که برای استفاده در داخل ساختمان مناسب است.

اطلاعات بیشتر

ساختار کابل

Tight buffered, 900 µm

تعداد کور

6

عملکرد

OM2 50/125 µm

Attenuation

3.5dB/km @850 nm=>
1.5dB/km @1300 nm=>

Maximum pulling force

660N installed
220N operation

Crush resistance

10000N/m

استاندارد

OFNR

دسته بندی

کابل

برند

Schneider

نوع

Multi Mode

محل استفاده

Indoor

پوشش Armoured

ندارد

فروشندگان

خرید از فروشندگان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کابل فیبرنوری 6 کور مالتی مود مدل ACTNDTB06MM5FR اشنایدر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Go to Top