درباره نتربیت

نتربیت یک برند با کیفیت و حاصل سالها تلاش و تجربه در صنعت شبکه است. این برند تولید کننده محصولات شبکه است و متناسب با نیاز کاربران و با بهره گیری از دانش متخصصان ، مرغوب ترین کالاهای شبکه را به بازار عرضه می کند. در تولید محصولات نتربیت از برترین تکنولوژی تایوان و باکیفیت ترین مواد اولیه استفاده شده است.

۲ مرکز تحقیق و توسعه | ۲۰۰ محقق و پژوهشگر

نتربیت افتخار می‌کند با دارا بودن ۲ مرکز تحقیق و توسعه واقع در کشورهای تایوان و امارات با 200 نفر محقق، همواره در حال تحقیق برای یافتن راه حل‌های متناسب با نیازهای کاربران است.

وجه تمایز نتربیت، طراحی و تولید محصول با کیفیت و ارائه خدمات برتر برای مشتریان ارجمند است. تمرکز اصلی نتربیت، تولید محصولات متنوع و با کیفیت برای کاربران عادی و حرفه ای شبکه و اینترنت است.  از جمله محصولات خط تولید نتربیت، مودم های بی سیم DSL  و روتر های 4G است.

ADSL2+ و VDSL2

مودم های نتربیت در دو دسته بندی پرسرعت ADSL2+ و VDSL2 که از جدیدترین استانداردهای پر سرعت اینترنت بر روی بستر تلفن ثابت هستند عرضه می گردد. مودم های VDSL2  نتربیت با کلیه شرکت های ارائه دهنده اینترنت سازگاری کامل دارند و سرعت دانلود کاربران را تا چند برابر سرعت مودم های ADSL2+ افزایش می دهند.

3G، 4G، و LTE

محصولات 4G نتربیت نیز برای کاربرانی که دسترسی به خط ثابت تلفن ندارند و یا نیاز به جابجایی مستمر مودم خود دارند طراحی گردیده است.  این روترها از کلیه سیم کارت های ارائه دهنده خدمات اینترنت در ایران پشتیبانی می کند.

محصولات نتربیت با گارانتی انحصاری آونگ در ایران عرضه می گردند.

برای خرید محصولات نتربیت می توانید به فروشگاه های آنلاین و مراکز فروش محصولات کامپیوتری مراجعه کنید.

اخبار و مقالات

با فناوری های به کار رفته در محصولات آونگ بیشتر آشنا شوید