پیگتیل های سینگل مود یک متری ACTFX1S19S10 اکتاسی اشنایدر

صفحه اصلی/تجهیزات سازمانی شبکه/تجهیزات زیرساخت/تجهیزات فیبر نوری/پیگتیل های سینگل مود یک متری ACTFX1S19S10 اکتاسی اشنایدر

پیگتیل های سینگل مود یک متری ACTFX1S19S10 اکتاسی اشنایدر

  • پیگتیل 1 متری
  • دارای کانکتورهای LC و SC
  • فیبرنوری سینگل مود

توضیحات

توضیحات محصول

پیگتیل های سینگل مود یک متری ACTFX1S19S10

اشنایدر محصولات مختلفی در زمینه پسیو تولید می کند. از جمله این محصولات می توان به pigtail های فیبرنوری اشاره کرد. ACTFX1S19S10  از جمله این پیگتیل ها هستند. این کابل ها دارای کانکتورهای LC و SC و طول 1 متر هستند. که به صورت خاص می توان به مدل های ACTFT1C1S19S10 و ACTFT1L1S19S10 اشاره کرد.

اطلاعات بیشتر

دسته بندی

اکتاسی

optic fiber diameter

9/125µm

کانکتور

LC, SC

نوع

Single Mode

برند

Schneider

دسته بندی

پیگتیل

استاندارد

Flame retardance : IEC 60332-1
Fibre performance : IEC 60793-2-10 Type B1.3
Fibre performance : ITU G.652.D
Fire retardance : IEC 60332-3C
LC connector : IEC 61754-20 Ed.2
Fibre performance : TIA/EIA-568-C.3
LSZH : IEC 60754-1
LSZH : IEC 60754-2
LSZH : IEC 61034
Flame retardance : UL 94 V0
Fibre performance : ISO/IEC 11801:2011 Ed.2.2 OS2

طول کابل

1 متر

exchange mode

Simplex

termination 1

LC
SC

insertion loss

0.35dB=>

ACTFT1C1S19S10

Pigtail OS2 9/125 SC سینگل مود 1متري SC پیگ تیل

optic fibre type

Tight buffered

pulling force

50N

return loss

40db=<

جنس محصول

Ceramic

cable outer diameter

1.6 میلیمتر

mode of transmission

Single mode

fibre performance

OS2

محصول

پیگتیل سینگل مود

ACTFT1L1S19S10

Pigtail OS2 9/125 LC سینگل مود 1متري LC پیگ تیل

متراژ

1m

فروشندگان

خرید از فروشندگان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پیگتیل های سینگل مود یک متری ACTFX1S19S10 اکتاسی اشنایدر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Go to Top