بدون مرز، فراتر از سرعت

سریع‌ترین رم‌های DDR5 با گارانتی 5 ساله آونگ

چرا تنها را رسیدن به بیشترین سرعت، رم DDR5 است؟

بالاترین حد عملکرد در ماژول های رم اورکلاک گیمینگ

رم XPG LANCER پیشتاز دوران رم های گیمینگ DDR5 خواهد بود. با افزایش فرکانس تا 5200 میلیون انتقال در ثانیه، کارایی در بازی ها و اورکلاک بسیار بیشتر می‌شود.

ساختار چیپ DDR5 در مقایسه با DDR4

چیپ های ماژول‌ DDR5 با ادغام بانک‌های حافظه بیشتر، دو برابر ظرفیت بیشتری را می‌توانند نسبت به DDR4 ارائه دهند. علاوه بر این، Burst Length و Prefetch نیز در این ماژول دو برابر شده است تا دسترسی به حجم بیشتر در هر دستور و پهنای باند بیشتر شوند. همچنین برای اطمینان از یکپارچگی داده‌ها، این ماژول‌ها دارای فناوری تصحیح خطا (ECC) هستند.

مقایسه ظاهری DDR5 با DDR4

ماژول‌های DDR5 U-DIMM دارای ابعاد و تعداد پین‌های مشابه ماژول‌های DDR4 هستند.‌اما واضح‌ترین تفاوت ظاهری این دو، در محل شیار fool-proof است. همچنین، DDR5 مقاومت‌های I/O را با مقاومت‌های CMD/ADD به صورت یکپارچه ترکیب کرده است. علاوه بر این، ظاهر ماژول‌های DDR5 خلوت‌تر از DDR4 هستند و PMIC در مرکز ماژول DDR5 قابل‌مشاهده است.

عملکرد DDR5 در مقایسه با DDR4

بارزترین تفاوت ماژول DDR5 با DDR4 پهنای باند و فرکانس آن است که به طور قابل توجهی افزایش یافته است. مازول های حافظه DDR5 ای دیتا، تا فرکانس 8400MT/s و پهنای باند 38.4GB/s را ارائه می دهند که 50 درصد بیشتر از DDR4-3200 است. در واقع حداکثر فرکانس نسبت به DDR4 معادل 1.63 برابر افزایش یافته است.

جدیدترین محصولات

جوایزی که رم‌های XPG DDR5 دریافت کرده‌اند‌

ماژول‌های XPG Lancer DDR5 تست ها را منفجر کردند. کیفیت قطعات آن بسیار بالا بود و طراحی و ظاهرشان هم عالی بود.

با فرکانس DDR5-5200 مگاهرتز و تاخیر CL38، نسل جدیدی از کارایی را ارائه می‌دهد و قیمت‌گذاری آن نیز رقابتی است.

حافظه رم ADATA XPG Lancer DDR5 دارای IC های مدیریت انرژی (PMIC) است تا اورکلاکینگ با XMP 3.0 را به بهترین شکل ممکن پشتیبانی کند

پشتیبانی حافظه Lancer DDR5 از Intel XMP 3.0 باعث می‌شود تا کاربران به راحتی آنها را اوکلاک کنند، بدون اینکه نیاز باشد تا به بایوس سیستم مراجعه کنند.

این ماژول با بهره گیری از قطعات و PCB با کیفیت، کارایی بدون نقص و پایداری در اورکلاک را تضمین می‌کند.

فرصت هایی که حافظه DDR5 با خود فراهم کرده است، اوج رضایتمندی و عملکرد را برای کاربران تامین می کند که این موضوع در تست های ما به وضوح دیده می شود.