از تهران تا استانبول!

با محافظان شکست‌ناپذیراطلاعات بدوید، رکورد بزنید، جایزه بگیرید.

یکی از سبک‌های محبوب بازی‌ها، سبک رانینگ است. بازی‌هایی که کاراکتر بدون وقفه در حال دویدن است و شما وظیفه کنترل آن‌را بر عهده دارید. این بازی‌ها به علت سادگی در کنترل کاراکتر، بسیار محبوب هستند و در عین سادگی هیجان خاصی را نیز برای بازی‌کننده به همراه دارد.

ما نیز در ادامه کمپین محافظان شکست‌ناپذیر اطلاعات و نیز آغاز ماه مبارک رمضان، اقدام به برگزاری بازی‌ای در سبک رانینگ کردیم. در این بازی شما با کاراکترهای شکست‌ناپذیر اطلاعات، ماموریت دارید تا در طول مسیر به جمع‌اوری اطلاعات بپردازید و آن‌ها را صحیح و سالم به مقصد انتقال دهید. در طول مسیر خطراتی کاراکتر بازی را تهدید می‌کنند که با ‌ان‌ها مواجه می‌شوید و در نهایت پس از انتقال اطلاعات به مقصد امتیازی کسب خواهید کرد که آن امتیاز تعیین کننده جایگاه شما در جدول قهرمانان بازی است. در روز عید سعید فطر به نفرات برتر جوایزی اهدا خواهد شد.

چطور در بازی شرکت کنیم؟

به صفحه مخصوص بازی بروید، اطلاعات خود را وارد کنید و شروع به دویدن کنید! همین…

در طول مسیر ویروس‌هایی وجود دارند که قصد آسیب‌رسانی به اطلاعات جمع‌اوری شده توسط شما را دارند که باید از شر آن‌ها در امان بمانید.

در شبکه‌های اجتماعی از دوستان خود برای بازی کردن دعوت کنید

گوگل پلاس آونگ
اینستاگرام آونگ
توییتر آونگ
فیسبوک آونگ

تا روز عید سعید فطر فرصت دارید!

جوایز بازی شکست‌ناپذیران

بازی مجموعا هفت برنده دارد. نفر اول برنده تور استانبول، نفر دوم برنده یک دستگاه ایکس‌باکس وان و پنج عدد پاوربانک ای‌دیتا نیز بین تمام شرکت کننده‌ها قرعه‌کشی خواهد شد.

قوانین و مقررات

برای شرکت در بازی لطفا به نکات زیر توجه کنید. ثبت نام توی این سایت به معنی اینه که تمام این موارد رو قبول دارین:

  1. بهتر است برای اطلاع از سایر مسابقه‌ها و رویدادهای آونگ در سایت ثبت نام کنید.
  2. در هنگام آغاز بازی اطلاعات خود را شامل نام و نام خانوادگی و شماره همراه خود را به صورت فارسی و دقیق وارد کنید. جایزه تنها به فردی که ثبت نام کرده اهدا می‌شود.
  3. هر نفر باید فقط با یک هویت یگانه (شماره تلفن همراه) در مسابقه شرکت کند.
  4. هر بار که رکورد خود را ثبت می‌کنید بهتر است همیشه یک تصویر از آنرا ذخیره کنید. این تصویر را تا پایان مسابقه پیش خود نگاه دارید.
  5. در صورتی که مشخص شود کسی عمدا تلاش کرده تا به هر نحوی در کارکرد سایت اختلال ایجاد کند یا در مسابقه تقلب کند، از روند مسابقه حذف می‌شود.
  6. مدیر سایت در صورتی که به یک رکورد مشکوک شود که از راه هایی غیر از بازی کردن عرف بدست آمده است، می‌تواند از شرکت کننده مورد نظر درخواست کند تا تصویر رکورد خود را برای سایت بفرستد و اگر به هر دلیل تصویر مورد قبول نبود یا شرکت کننده تصویر را ارسال نکرد، رکورد حذف میگردد و حساب کاربری بلاک می‌شود.
  7. در صورتی که بیش از یک نفر در جدول قهرمانان جایگاه اول یا دوم را داشته باشند، قرعه کشی برنده را تعیین می‌کند.
  8. برای شرکت‌کننده‌ها در زمان‌های مختلف ایمیل‌هایی ارسال می‌شود. ثبت نام در سایت به معنی این است که با دریافت این ایمیل‌ها موافق هستید.
  9. ایمیل شرکت‌کننده‌ها پیش ما محفوظ است و در اختیار دیگران قرار داده نمی‌شود، اما آونگ این حق را دارد که از این ایمیل‌ها برای اطلاع‌رسانی درباره‌ی مسابقه‌ها و رویدادهای بعدی خود استفاده کند.
  10. در صورت برنده شدن لازم است که هویت خود را احراز کنید، یعنی بتوانید به ما ثابت کنید که کسی که با این اسم و شماره تلفن همراه برنده شده خود شما هستید.