بازی 2048 آنلاین با جایزه آونگ

در ماه رمضان بازی کنید!

رکورد بزنید، حافظه جایزه بگیرید!

حتما تا بحال نام بازی 2048 را شنیده اید، بازیی که این روزها داغ و پر طرفدار است!
بازی 2048 توان های عدد 2 می باشد :
2 ، 4 ، 8 ، 16 ، 32 ، 64 ، 128 ، 256 ، 512 ، 1024 و 2048
کجا آن ها را دیده اید؟
چند سال پیش فلش ها 2 گیگابایت بود، سپس 4 گیگابایت و امروز در کمترین حالت 8 گیگابایت هستند. 16 و 32 هم دارند و SSD های 64 گیگابایت، 128 گیگابایت، 256 گیگابایت و512 گیگابایت ای دیتا در بازار به وفور یافت می شوند و هارد دیسک های 1 ترابایتی و به تازگی اس اس دی 1 ترابایتی (1024 گیگابایت) نیز به بازار آمده. هارد دیسک های 2 ترابایت نیز در حال پر طرفدار شدن هستند و هارد دیسک 4 ترابایتی ای دیتا نیز گل سر سبد آنها میباشند.
2048 بازی ساده و دوس داشتنی و اعتیاد آوری با اعداد توان 2 است!

[popupwfancybox id=”1″]

چطوری میتونم توی این بازی شرکت کنم؟

خیلی ساده س! تنها کافیه توی سایت ثبت نام کنید و شروع کنید به بازی کردن. هربار که فکر کردید رکورد خوبی زدید اونو توی سایت ثبت کنید و به جدول قهرمانان بپیوندید. اما راههای دیگه ای هم برای برنده شدن دارید. میتونید رکورد خود را توی فیسبوک و توییتر به اشتراک بگذارید. هر به اشتراک گذاری شانس شما رو برای قرعه کشی بیشتر میکنه. به اشتراک گذاری به راحتی بعد از هر رکوردی که بدست می آورید با دکمه های مخصوص برای شما فراهم میشه.

گوگل پلاس آونگ
اینستاگرام آونگ
توییتر آونگ
فیسبوک آونگ

تا کی وقت داریم؟

[tminus style=”hoth” t= “28-07-2014 23:59:59”]زمان مسابقه تموم شد!.[/tminus]

جوایز بازی 2048 چیه؟

این بازی روی هم رفته ۴ برنده داره. ۳ تا از نفرات برتر بازی و یک نفر هم از بین همه شرکت کنندگان به قید قرعه.

بازی 2048 آنلاین با جایزه آونگ HV620

هارد دیسک HV620 دو ترابایت

قرعه کشی بین شرکت کنندگان

بازی 2048 آنلاین با جایزه آونگ HE720

هارد دیسک HE720 یک ترابایت

جایزه نفر سوم

بازی 2048 آنلاین با جایزه آونگ HD710

هارد دیسک HD710 دو ترابایت

جایزه نفر دوم

بازی 2048 آنلاین با جایزه آونگ NH03

هارد دیسک NH03 چهار ترابایت

جایزه نفر اول

قوانین و مقررات شرکت در بازی چیه؟

دوست عزیز برای شرکت در بازی 2048 آونگ لطفا به نکات زیر توجه کنید. بت نام توی این سایت به معنی اینه که تمام این موارد رو قبول دارین:

  1. لطفا قبل از آغاز بازی حتما در سایت ثبت نام کنید و مطمئن شوید که وارد سایت شده اید.
  2. در هنگام ثبت نام اطلاعات خود را شامل نام و نام خانوادگی خود را به صورت فارسی و دقیق وارد کنید. جایزه تنها به فردی که ثبت نام کرده اهدا میشه. همچنین بهتره شماره همراه خود را نیز وارد کنید تا در صورت برنده شدن با شما تماس بگیریم.
  3. هر نفر باید فقط با یک ایمیل و یک هویت یگانه در مسابقه شرکت کنه.
  4. هر بار که رکورد خود را ثبت میکنید همیشه یک تصویر از آنرا ذخیره کنید. این ذخیره سازی توسط سایت به شما پیشنهاد میشود و با زدن کلید دانلود تصویر رکورد شما ذخیره میشود. این تصویر را تا پایان مسابقه پیش خود نگاه دارید چرا که این تصویر با تصویر ذخیره شده در سایت مطابقت داده میشود و در صورت صحت جایزه به شما اهدا میشود.
  5. در صورتی که مشخص بشه کسی عمدا تلاش کرده تا به هر نحوی در کارکرد سایت اختلال ایجاد کنه یا در مسابقه تقلب کنه، از روند مسابقه حذف می‌شه.
  6. مدیر سایت در صورتی که به یک رکورد مشکوک شود که از راه هایی غیر از بازی کردن عرف بدست آمده است، میتواند از شرکت کننده مورد نظر درخواست کند تا تصویر رکورد خود را برای سایت بفرستد و اگر به هر دلیل تصویر با همتای موجود در سایت منطبق نبود یا شرکت کننده تصویر را ارسال نکرد، رکورد حذف میگردد و حساب کاربری بلاک میشود.
  7. در صورتی که بیش از یک نفر در جدول قهرمانان جایگاه اول یا دوم یا سوم را داشته باشند، قرعه کشی برنده را تعیین میکند.
  8. برای شرکت‌کننده‌ها در زمان‌های مختلف ایمیل‌هایی ارسال می‌شه. ثبت نام در سایت به معنی اینه که با دریافت این ایمیل‌ها موافقین.
  9. ایمیل شرکت‌کننده‌ها پیش ما محفوظ می‌مونه و در اختیار دیگران قرار داده نمی‌شه، اما آونگ این حق رو داره که از این ایمیل‌ها برای اطلاع‌رسانی درباره‌ی مسابقه‌ها و رویدادهای بعدی خودش استفاده کنه.
  10. در صورت برنده شدن لازمه که هویت خودتون رو احراز کنین، یعنی بتونید به ما ثابت کنید که کسی که با این اسم و ایمیل برنده شده خود شما هستید.

میدونی چجوری رکورد خوب ثبت کنی؟

 6 نکته باریکتر از مو برای بازی 2048 را بخون و تبدیل به یک قهرمان 2048 شو!